_

FRISKIES SP MAXI 10KG

FRISKIES SP MAXI 10KG

FRISKIES SP MAXI 10KG

Opis szczegółowy FRISKIES SP MAXI 10KG

Opis produktu
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów o wadze powyżej 25 kg
Friskies Maxi zapewnia w 100% kompletne i zrównoważone żywienie, w tym witaminę D i składniki mineralne dla mocnych kości. Większy rozmiar granulek, aby wspomóc stymulację prawidłowego żucia i utrzymanie zdrowych zębów.
O marce
Chciałbyś, aby Twój pies cieszył się jedzeniem i jednocześnie chciałbyś wiedzieć, że dostaje składniki odżywcze, których potrzebuje. Z Friskies możesz to osiągnąć, a nawet więcej.
W trwającym 14 lat badaniu*, Purina pokazała, że psy które są odpowiednio karmione od szczeniaka przez całe życie przy zachowaniu idealnej kondycji ciała, mogą żyć nawet do 2 lat dłużej w zdrowiu. Aby osiągnąć idealną kondycję ciała psa, stosuj tabelę z Zalecanym Podawaniem wraz z Przewodnikiem Prawidłowej Kondycji Ciała zamieszczonym na opakowaniu, co pomoże Ci osiągnąć odpowiednią kondycję ciała u Twojego psa i kontrolować jego karmienie. Wyselekcjonowane jakościowo składniki w karmie Friskies zawierają 100% tych niezbędnych składników odżywczych, których Twój pies potrzebuje, aby być energicznym, zdrowym i szczęśliwym.
pokaż wszystko

Parametry produktu FRISKIES SP MAXI 10KG

Typ Sucha karma
Wiek zwierzęcia Psy dorosłe
Rodzaj opakowania Torebka
Waga netto 10 kg
Waga psa/Przedział wagowy [kg] 25
Płeć psa Wszystkie
Rodzaj sierści Wszystkie
Wskazania Pokarm
Okres przydatności 18 miesiąc
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 60 x 12 x 40 cm
Skład Zboża (min. 20% pszenicy) mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 14% mięsa) roślinne ekstrakty białkowe oleje i tłuszcze produkty pochodzenia roślinnego składniki mineralne
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Pokarm dla psów

Opinie i recenzje klientów o FRISKIES SP MAXI 10KG

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy