_

FRISKIES SP MAXI 10KG

FRISKIES SP MAXI 10KG

FRISKIES SP MAXI 10KG

Promocja na ten produkt jest ważna tylko do 29.05.2017

Opis szczegółowy FRISKIES SP MAXI 10KG

Opis produktu
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów o wadze powyżej 25 kg
Friskies Maxi zapewnia w 100% kompletne i zrównoważone żywienie, w tym witaminę D i składniki mineralne dla mocnych kości. Większy rozmiar granulek, aby wspomóc stymulację prawidłowego żucia i utrzymanie zdrowych zębów.
O marce
Chciałbyś, aby Twój pies cieszył się jedzeniem i jednocześnie chciałbyś wiedzieć, że dostaje składniki odżywcze, których potrzebuje. Z Friskies możesz to osiągnąć, a nawet więcej.
W trwającym 14 lat badaniu*, Purina pokazała, że psy które są odpowiednio karmione od szczeniaka przez całe życie przy zachowaniu idealnej kondycji ciała, mogą żyć nawet do 2 lat dłużej w zdrowiu. Aby osiągnąć idealną kondycję ciała psa, stosuj tabelę z Zalecanym Podawaniem wraz z Przewodnikiem Prawidłowej Kondycji Ciała zamieszczonym na opakowaniu, co pomoże Ci osiągnąć odpowiednią kondycję ciała u Twojego psa i kontrolować jego karmienie. Wyselekcjonowane jakościowo składniki w karmie Friskies zawierają 100% tych niezbędnych składników odżywczych, których Twój pies potrzebuje, aby być energicznym, zdrowym i szczęśliwym.
pokaż wszystko

Parametry produktu FRISKIES SP MAXI 10KG

Typ Sucha karma
Wiek zwierzęcia Psy dorosłe
Rodzaj opakowania Torebka
Waga psa/Przedział wagowy [kg] 25
Płeć psa Wszystkie
Wskazania Pokarm
Okres przydatności 18 mies
Skład Zboża (min. 20% pszenicy) mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 14% mięsa) roślinne ekstrakty białkowe oleje i tłuszcze produkty pochodzenia roślinnego składniki mineralne
Waga jednostkowa brutto 10,1 kg
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 12 x 60 x 40 cm
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Pokarm dla psów

Opinie i recenzje klientów o FRISKIES SP MAXI 10KG

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy