_

Chemia gospodarcza marki Sansed Professional

Kupuj produkty z kategorii Chemia gospodarcza nie wychodząc z domu! W naszym sklepie internetowym znajdziesz środki czyszczące i piorące - płyny, proszki i tabletki - najlepszych marek takich jak Cilit, Calgon, Finish, Persil, Pronto, Ludwik, Fairy, Ludwik, Pur, Ariel, Vizir, Persil, Vanish i Omo. Nasz sklep oferuje odświeżacze powietrza, produkty do pielęgnacji podłogi, płyny do mycia naczyń, okien, luster, proszki do szorowania i mleczka, rękawiczki, środki do czyszczenia butów, skór, mebli, piekarników, środki do mycia WC, pielęgnacji dywanów i tapicerek, środki do udrażniania rur oraz środki przeciw owadom, gryzoniom i innym szkodnikom. Gwarantujemy niskie ceny, duży wybór, promocje i nowości oraz błyskawiczną dostawę prosto pod Twoje drzwi! Kupuj bez wychodzenia z domu w sklepie internetowym.
 pokaż wszystko
Znaleziono: 2
Na stronie: 2060120
Widok: ListaSiatka
Strona:

SANSED CABINE SPRAY 500 ML SANSED PROFESSIONAL

Numer artykułu:31739782

Marka: Sansed Professional

Zastosowanie: Do czyszczenia kabin prysznicowych, powierzchni ceramicznych, szklanych, akrylowych, a także chromowanych, aluminiowych oraz glazury.
Sposób użycia: Produkt aplikować równomiernie na czyszczoną powierzchnię (np. kabiny prysznicowej) za pomocą atomizera i pozostawić na 15 minut. następnie przetrzeć za pomocą gąbki lub ściereczki i spłukać wodą. w przypadku silnych zabrudzeń czynność powtórzyć. w celu zapewnienia długofalowego działania preparatu, należy po każdym skorzystaniu z prysznica spłukać ścianki kabiny czystą wodą. nie stosować do mycia luster.
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG): 11 x 26,5 x 4,5 cm
Oświadczenie: Produkt nie posiada żadnych certyfikatów
Formatowany opis produktu: Sansed Cabine Spray to nowej generacji preparat do czyszczenia kabin prysznicowych. Unikalna, specjalnie opracowana formuła nano-clear - efekt lotosu sprawia, że utrzymanie czystości w łazience staje się bardzo proste. Zawarte w niej nanocząsteczki tworzą na czyszczonej powierzchni niewidoczny film zabezpieczający przed ponownym osadzaniem się brudu oraz wszelkiego rodzaju osadów. Jest niezastąpiony w czyszczeniu kabin prysznicowych, wanien, brodzików, a także glazury i terakoty.
Zobacz więcej »

Oceny klientów

0 brak opinii (dodaj)
6.75
1 szt. z VAT
5.49 PLN netto
Koszt dostawy: 6.99 PLN
Towar w magazynie
Dodaj
chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »

SANSED KAMIEŃ I RDZA

Numer artykułu:46782785

Marka: Sansed Professional

Zastosowanie: Do czyszczenia powierzchni łazienkowych, tj. glazura, terakota, kabiny prysznicowe, armatura, umywalki, wanny
Sposób użycia: Nanieść preparat za pomocą spryskiwacza bezpośrednio na czyszczone powierzchnie. następnie przetrzeć i dokładnie spłukać wodą. w razie potrzeby czynności powtórzyć. nie stosować do powierzchni wrażliwych na działanie kwasów (delikatne emalie, marmur, lastriko)
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG): 11 x 26,5 x 4,5 cm
Oświadczenie: Produkt nie posiada żadnych certyfikatów
Formatowany opis produktu: <b>Sansed Kamień i rdza</b> to skuteczny preparat do usuwania wszelkich osadów kamienia, rdzy, mydła, zacieków wodnych oraz innych trudnych zabrudzeń. Doskonale czyści glazurę, terakotę, kabiny prysznicowe, armaturę, umywalki, wanny, a także plastik oraz powierzchnie chromowane, ze stali nierdzewnej. Dzięki specjalnej recepturze i prostej aplikacji stosowanie preparatu nie wymaga użycia siły, a dotarcie do najtrudniejszych miejsc jest bardzo łatwe. Naniesiony na zabrudzoną powierzchnię płyn szybko rozpuszcza wszelkie zabrudzenia i po spłukaniu wodą pozostawia lśniącą &nbsp;czystością i pozbawioną zacieków powierzchnię. Łatwo się spłukuje. Nie rysuje powierzchni, pozostawia &nbsp;świeży cytrynowy zapach.
Zobacz więcej »

Oceny klientów

0 brak opinii (dodaj)
7.61
1 szt. z VAT
6.19 PLN netto
Koszt dostawy: 6.99 PLN
Towar w magazynie
Dodaj
chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Strona: