_

BROS - SUCHY SPRAY NA KOMARY I KLESZCZE 90 ML

Numer artykułu: 24243669

Marka: BROS

Sposób użycia: Miejsca narażone na ukąszenia oraz odzież spryskać z odległości 15 cm. na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio – spryskać dłoń, a następnie rozsmarować. chroni do 8 h przed komarami – nawet tropikalnymi oraz do 4 h przed kleszczami. po powrocie z zewnątrz preparat zmyć wodą z mydłem a odzież wyprać.
Pojemność: 90 ml
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG): 3,5 x 16,4 x 3,5 cm
Oświadczenie: Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
Zagrożenie: Tak
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

14.68
1 szt. z VAT
13.59 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

BROS - SUCHY SPRAY NA KOMARY I KLESZCZE 90 ML

BROS - SUCHY SPRAY NA KOMARY I KLESZCZE 90 ML

Opis szczegółowy BROS - SUCHY SPRAY NA KOMARY I KLESZCZE 90 ML

Preparat o działaniu repelencyjnym. Zastosowana substancja czynna zapewnia długotrwałą ochronę przez komarami, kleszczami i innymi owadami kłującymi. Forma suchego sprayu zapewnia wygodę zastosowania. Preparatem można spryskać ubranie, co wzmocni dodatkowo także ochronę miejsc przykrytych odzieżą. Zabezpieczając przed ukąszeniami chroni również przed chorobami przenoszonymi przez owady: kleszczowym zapaleniem opon mózgowych, boreliozą itp.
pokaż wszystko

Parametry produktu BROS - SUCHY SPRAY NA KOMARY I KLESZCZE 90 ML

Sposób użycia Miejsca narażone na ukąszenia oraz odzież spryskać z odległości 15 cm. na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio – spryskać dłoń, a następnie rozsmarować. chroni do 8 h przed komarami – nawet tropikalnymi oraz do 4 h przed kleszczami. po powrocie z zewnątrz preparat zmyć wodą z mydłem a odzież wyprać.
Pojemność 90 ml
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 3,5 x 16,4 x 3,5 cm
Oświadczenie Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
Zagrożenie Tak
Rodzaj zagrożenia H319 działa drażniąco na oczy. h222 skrajnie łatwopalny aerozol. h412 działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. h229 pojemnik pod ciśnieniem. ogrzanie grozi wybuchem. zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania: p102 chronić przed dziećmi. p264 dokładnie umyć ręce po użyciu. p210 przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. p211 nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. p251 nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. p410+p412 chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°c.
Hasła ostrzegawcze niebezpieczeństwo
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej, Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne
Zawartośc nominalna 90 ml
Karta charakterystyki produktu 345897
Zakres stosowania Produkt odstraszający komary, kleszcze i meszki
Substancje aktywne Deet 25%
Numer pozwolenia na obrót 6447
Gwarancja [mies.] 48 mies.
Bezpieczny dla ludzi Tak
Skład N,n-dietylo-m-toluamid (deet) 15g/100g (15%)
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o BROS - SUCHY SPRAY NA KOMARY I KLESZCZE 90 ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy