_

POLITURA DO MEBLI BRAIT CLASSIC BEESWAX 350 ML

Numer artykułu: 33971136

Marka: BRAIT

Konsystencja: Aerozol
Zastosowanie - materiał: Drewno
Sposób użycia: Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć. rozpylać z odległości 20 cm. wytrzeć miękką ściereczką. przy czyszczeniu trudno dostępnych miejsc spryskać ściereczkę, a następnie przetrzeć powierzchnię. nie używać do niezabezpieczonych powierzchni drewnianych. przed użyciem na antykach należy skontaktować się ze specjalistą. nie stosować do podłóg, ze względu na możliwość poślizgu. uwaga: pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50°c. nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. chronić przed dziećmi. nie wdychać rozpylonej cieczy. stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. unikać zanieczyszczenia oczu. stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. najlepiej zużyć przed końcem: data ważności na opakowaniu.
Zapach: Miodowy
Pojemność: 350 ml
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

7.49
1 szt. z VAT
6.09 PLN netto
Koszt dostawy: 6.99 PLN
Dostępne zapachy:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

POLITURA DO MEBLI BRAIT CLASSIC BEESWAX 350 ML

POLITURA DO MEBLI BRAIT CLASSIC BEESWAX 350 ML

Opis szczegółowy POLITURA DO MEBLI BRAIT CLASSIC BEESWAX 350 ML

Brait classic beeswax
to idealny preparat do czyszczenia wszystkich powierzchni drewnianych i drewnopodobnych. Dzięki nowoczesnej formule „protect system +” z dodatkiem wosku pszczelego, brait usuwa wszelkie zabrudzenia oraz zabezpiecza meble przed plamami z wody, zarysowaniami i zaciekami, pozostawiając piękny połysk i przyjemny miodowy zapach. Dodatkowo substancje takie jak związki amoniowe tworzą powłokę antystatyczną, zabezpieczając powierzchnie drewniane przed ponownym osadzaniem się kurzu.
pokaż wszystko

Parametry produktu POLITURA DO MEBLI BRAIT CLASSIC BEESWAX 350 ML

Konsystencja Aerozol
Zastosowanie - materiał Drewno
Sposób użycia Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć. rozpylać z odległości 20 cm. wytrzeć miękką ściereczką. przy czyszczeniu trudno dostępnych miejsc spryskać ściereczkę, a następnie przetrzeć powierzchnię. nie używać do niezabezpieczonych powierzchni drewnianych. przed użyciem na antykach należy skontaktować się ze specjalistą. nie stosować do podłóg, ze względu na możliwość poślizgu. uwaga: pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50°c. nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. chronić przed dziećmi. nie wdychać rozpylonej cieczy. stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. unikać zanieczyszczenia oczu. stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. najlepiej zużyć przed końcem: data ważności na opakowaniu.
Zapach Miodowy
Pojemność 350 ml
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 5,8 x 25,13 x 5,8 cm
Nazwa podmiotu wprowadzającego produkt na rynek DRAMERS SA
Hasła ostrzegawcze niebezpieczeństwo
Rodzaj zagrożenia H229 – pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem.; h222 – skrajnie łatwopalny aerozol.
Zagrożenie Tak
Piktogramy GHS Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne
Skład Składniki: 30% i więcej: węglowodory alifatyczne, mniej niż 5%: kompozycje zapachowe, dmdm-hydantoin/methylchloroisothiazolinone/methylisothiazolinone
Karta charakterystyki produktu 259187
Zawartośc nominalna 350 ml
pokaż wszystko

Informacje o alergenach i składzie produktu

Dodatkowe informacje »

Adres podmiotu wprowadzającego produkt na rynek RABOWICE, UL. OLSZYNOWA 38, SWARZĘDZ 62-020

Opinie i recenzje klientów o POLITURA DO MEBLI BRAIT CLASSIC BEESWAX 350 ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy