_

CILLIT WC PŁYN CYTRYNOWY 500ML+50% GRATIS 750 ML

Numer artykułu: 66744806

Marka: Cillit

Konsystencja: Płyn
Sposób użycia: 1. podnieś deskę sedesową, skieruj otwór butelki pod obrzeże toalety i zacznij aplikację. 2. naciskając butelkę ostrożnie nanieś żel na powierzchnię muszli, pozwalając aby dokładnie ją pokrył. 3. w przypadku bardzo silnych zabrudzeń pozostaw na 10 minut, potem przetrzyj szczotką i spłucz wodą. 4. aby otworzyć zakrętkę: silnie schwyć w oznakowanych miejscach i pokonując opór odkręć w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. aby zamknąć: zakręć do oporu zgodnie z ruchem wskazówek zegara. uwaga nie używać do czyszczenia innych powierzchni niż muszla klozetowa. nie używać do metalu, marmuru, drewna, emalii. w przypadku wątpliwości wypróbować działanie na niewidocznym fragmencie powierzchni.
Substancja antybakteryjna: Tak
Biodegradowalny: Tak
Pojemność: 750
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

7.07
1 szt. z VAT
5.75 PLN netto
Koszt dostawy: 6.99 PLN
Dostępne zapachy:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

CILLIT WC PŁYN CYTRYNOWY 500ML+50% GRATIS 750 ML

CILLIT WC PŁYN CYTRYNOWY 500ML+50% GRATIS 750 ML

Opis szczegółowy CILLIT WC PŁYN CYTRYNOWY 500ML+50% GRATIS 750 ML

Cilit płyn do czyszczenia toalet o cytrynowym zapachu usuwa brud, osady z kamienia oraz rdzy w toalecie. Używany regularnie pozostawia muszlę klozetową doskonale czystą.
pokaż wszystko

Parametry produktu CILLIT WC PŁYN CYTRYNOWY 500ML+50% GRATIS 750 ML

Konsystencja Płyn
Sposób użycia 1. podnieś deskę sedesową, skieruj otwór butelki pod obrzeże toalety i zacznij aplikację. 2. naciskając butelkę ostrożnie nanieś żel na powierzchnię muszli, pozwalając aby dokładnie ją pokrył. 3. w przypadku bardzo silnych zabrudzeń pozostaw na 10 minut, potem przetrzyj szczotką i spłucz wodą. 4. aby otworzyć zakrętkę: silnie schwyć w oznakowanych miejscach i pokonując opór odkręć w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. aby zamknąć: zakręć do oporu zgodnie z ruchem wskazówek zegara. uwaga nie używać do czyszczenia innych powierzchni niż muszla klozetowa. nie używać do metalu, marmuru, drewna, emalii. w przypadku wątpliwości wypróbować działanie na niewidocznym fragmencie powierzchni.
Substancja antybakteryjna Tak
Biodegradowalny Tak
Pojemność 750
Waga jednostkowa brutto 0,83 kg
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 10,7 x 26,2 x 5,5 cm
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o CILLIT WC PŁYN CYTRYNOWY 500ML+50% GRATIS 750 ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane