_

PERSIL DUO CAPS EMERALD WATERFALL 28P BOX

Numer artykułu: 20506119

Marka: Persil

Rodzaj środka: Tabletki/kapsułki
Zastosowanie: Do białego
Sposób użycia: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. nie dotykać mokrymi rękami. nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek. produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu.
Dozowanie: Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki, w innych przypadkach użyć 1 kapsułki. nadaje się do wszystkich zakresów twardości wody.
Skład: 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, < 5%fosfoniany, rozjaśniacz optyczny, enzymy, kompozycja zapachowa.
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

43.04
1 szt. z VAT
34.99 PLN netto
Koszt dostawy: 6.99 PLN
Dostępne zapachy:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

PERSIL DUO CAPS EMERALD WATERFALL 28P BOX

PERSIL DUO CAPS EMERALD WATERFALL 28P BOX

Opis szczegółowy PERSIL DUO CAPS EMERALD WATERFALL 28P BOX

Nowe kapsulki Persil Duo-Caps zawierają skoncentrowany środek w płynie, który skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy już w niskich temperaturach. Nowy wariant Emerald Waterfall zawiera specjalną formułę zapachową, która pozwala utrzymać długotrwałą świeżość ubrań.
pokaż wszystko

Parametry produktu PERSIL DUO CAPS EMERALD WATERFALL 28P BOX

Rodzaj środka Tabletki/kapsułki
Zastosowanie Do białego
Sposób użycia Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. nie dotykać mokrymi rękami. nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek. produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu.
Dozowanie Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki, w innych przypadkach użyć 1 kapsułki. nadaje się do wszystkich zakresów twardości wody.
Skład 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, < 5%fosfoniany, rozjaśniacz optyczny, enzymy, kompozycja zapachowa.
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 24,7 x 13,3 x 12,5 cm
Oświadczenie o poprawności danych tak, wprowadziłam/em wszystkie wymagane prawem informacje
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o PERSIL DUO CAPS EMERALD WATERFALL 28P BOX

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy