_

BROS GAŚNICA NA OSY I SZERSZENIE 600ML

Numer artykułu: 24801599

Marka: BROS

Bezpieczny dla ludzi: Tak
Gwarancja [mies.]: 36 mies.
Oświadczenie: Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
Zagrożenie: Tak
Rodzaj zagrożenia: H410 działa bardzo toksycznie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. h222 skrajnie łatwopalny aerozol. h229 pojemnik pod ciśnieniem. ogrzanie grozi wybuchem. h319 działa drażniąco na oczy. zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania: p251 nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. p410+p412 chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 o c. p210 przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. p102 chronić przed dziećmi. p260 nie wdychać rozpylonej cieczy.
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

29.15
1 szt. z VAT
26.99 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

BROS GAŚNICA NA OSY I SZERSZENIE 600ML

BROS GAŚNICA NA OSY I SZERSZENIE 600ML

Opis szczegółowy BROS GAŚNICA NA OSY I SZERSZENIE 600ML

Preparat przeznaczony jest do likwidacji gniazd os i szerszeni. Specjalna dysza umożliwia rozpylanie preparatu z odległości do 6 m, ograniczając ryzyko bezpośredniego kontaktu z owadami. Działanie preparatu jest natychmiastowe i utrzymuje się przez kilka dni.
pokaż wszystko

Parametry produktu BROS GAŚNICA NA OSY I SZERSZENIE 600ML

Bezpieczny dla ludzi Tak
Gwarancja [mies.] 36 mies.
Oświadczenie Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
Zagrożenie Tak
Rodzaj zagrożenia H410 działa bardzo toksycznie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. h222 skrajnie łatwopalny aerozol. h229 pojemnik pod ciśnieniem. ogrzanie grozi wybuchem. h319 działa drażniąco na oczy. zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania: p251 nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. p410+p412 chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 o c. p210 przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. p102 chronić przed dziećmi. p260 nie wdychać rozpylonej cieczy.
Hasła ostrzegawcze niebezpieczeństwo
Piktogramy GHS Gazy utleniające, Substancje ciekłe utleniające, Substancje stałe utleniające, Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła, Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Zakres stosowania Aerozol do zwalczania os i szerszeni oraz niszczenia ich gniazd.
Substancje aktywne Cypermetryna 0,4%; permetryna 0,17%; tetrametryna 0,17%
Sposób użycia Wstrząsnąć przed użyciem. spryskać obficie gniazdo i wlot do niego. oprysk wykonywać z odległości ok 5m zgodnie z kierunkiem wiatru, wczesnym rankiem lub wieczorem, gdy owady są mniej aktywne. gniazdo można usunąć najwcześniej po 24h od zabiegu. preparat zwalcza osy i szerszenie wracające do gniazd jeszcze kilk adni od oprysku.
Rodzaj Aerozol
Numer pozwolenia na obrót 3628
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 6,5 x 35 x 6,5 cm
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o BROS GAŚNICA NA OSY I SZERSZENIE 600ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane