_

WIDEOREJESTRATOR MIO MIVUE C330

Numer artykułu: 59707000

Marka: MIO

Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG): 20 x 22 x 8 cm
Czytnik kart pamięci: Sd
Funkcje dodatkowe: Odtwarzanie filmów w jakości full hd, udostępnianie nagrań, trasa, uporządkowanie materiałów wideo przejazdu na google maps
GPS: Tak
Kąt widzenia kamery: 130 ° (stopień)
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

388.68
1 szt. z VAT
316.00 PLN netto
Koszt dostawy: 6.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

WIDEOREJESTRATOR MIO MIVUE C330

WIDEOREJESTRATOR MIO MIVUE C330
WIDEOREJESTRATOR MIO MIVUE C330

Opis szczegółowy WIDEOREJESTRATOR MIO MIVUE C330

Nagrywanie w Full HD (1080p) w 30 fps
Szeroki kąt widzenia - 130 stopni, szklana soczewka, przesłona F2.0
Baza foto radarów - darmowa i dożywotnia z miesięcznymi aktualizacjami
Moduł GPS
Twój świadek na drodze, wyposażony w zintegrowany moduł GPS oraz bazę fotoradarów z dożywotnią aktualizacją.
Zaawansowany i nowoczesny wideo rejestrator MiVue C330 z wbudowanym modułem GPS zapewnia wiarygodną dokumentację zdarzeń drogowych w przystępnej cenie. Dla ułatwienia kamera samochodowa zaczyna działać zaraz po uruchomieniu silnika. MiVue C330 to rejestrator zapisujący obraz w rozdzielczości Full HD a więc 1080 pikseli oraz 30 klatkami na sekundę. To doskonała i najwyższa jakość dostępna w tej grupie urządzeń. Dzięki temu kierowca dysponuje nagraniem tego, co się wydarzyło w niespotykanej dotąd rozdzielczości i jakoci.
Oczywiście z kamery można również korzystać, jadąc przez malownicze okolice, aby podzielić się wrażeniami ze znajomymi i rodziną. Dzięki intuicyjnej aplikacji komputerowej MiVue Manager można też udostępniać swoje nagrania na Facebooku® i YouTube’ie.
Wbudowany moduł GPS śledzi trasę i parametry podróży, w tym prędkość, wysokość, długość i szerokość geograficzną oraz kierunek ruchu. Przy użyciu załączonego i darmowego oprogramowania możesz potem dokładnie prześledzić trasę podróży przy jednoczesnym odtwarzaniu materiału wideo. GPS połączony jest również z wbudowaną bazą fotoradarów którą możesz comiesięcznie aktualizować (przez cały okres życia produktu). Rejestrator poinformuje Cię kiedy i jak wcześnie należy zwolnić, aby dostosować aktualną prędkość do ograniczeń przy których postawiono fotoradar.
Nowe kamerka MiVue C330 jest doskonałym połączeniem kamery samochodowej z technologią GPS, a więc dedykowana jest wszystkim osobom które chcą poczuć się bezpiecznie na drodze oraz uniknąć problemów w przypadku kolizji i innych nieprzyjemnych zdarzeń drogowych.
Dlaczego potrzebujesz wideo rejestratora Mio MiVue?
Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia – rejestratory Mio nie tylko zapisują Twoją codzienną podróż autem ale też stworzone są do tego, aby zapisywać niepożądane zdarzenia jak np. wypadki czy złe zachowania innych kierowców. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem jak i po nim.
Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z wideo rejestratora Mio MiVue stanowić może dowód w sprawie o np. próbę wyłudzenia odszkodowania lub też ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka Mio MiVue.
pokaż wszystko

Parametry produktu WIDEOREJESTRATOR MIO MIVUE C330

Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 20 x 22 x 8 cm
Czytnik kart pamięci Sd
Funkcje dodatkowe Odtwarzanie filmów w jakości full hd, udostępnianie nagrań, trasa, uporządkowanie materiałów wideo przejazdu na google maps
GPS Tak
Kąt widzenia kamery 130 ° (stopień)
Mikrofon Tak
Rozdzielczość nagrywania 1080 Mpix
Rozdzielczość zdjęć 1080 Mpix
Wielkość wyświetlacza 2 ″ (cal)
Złącza Sieciowe
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Rejestratory samochodowe

Opinie i recenzje klientów o WIDEOREJESTRATOR MIO MIVUE C330

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane