_

PREPARAT DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA 200ML AUTOLAND

PREPARAT DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA 200ML AUTOLAND

PREPARAT DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA 200ML AUTOLAND

Opis szczegółowy PREPARAT DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA 200ML AUTOLAND

Preparat do odświeżania wnętrza auta w 15 minut PRO KLIM MINI 200ml - dopuszczony do obrotu decyzją Ministra Zdrowia – 6560/16
zabija bakterie i zarodniki grzybów
ZASTOSOWANIE
PRO KLIM MINI - Pozawala na samodzielne odświeżenie układu klimatyzacji w ciągu 15 minut, bez narzędzi i demontażu. Usuwa nieprzyjemne zapachy pleśni, dymu tytoniowego oraz pochodzenia zwierzęcego. Dezynfekuje i chroni przed rozwojem mikroorganizmów.
Produkt w postaci aerozolu do dezynfekcji klimatyzacji samochodowej. Wykazuje działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, odpowiednio w czasie 5 i 15 minut.
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 6560/16.
SPOSÓB UŻYCIA:
1. Otworzyć maksymalnie wszystkie nawiewy. Upewnić się, że wszystkie okna w samochodzie są szczelnie zamknięte. Ustawić klimatyzację na maksymalne chłodzenie w trybie obiegu wewnętrznego. Wyjąć zapalniczkę z gniazda i włączyc zapłon.
2. Wstrząsnąć pojemnikiem, włożyć w specjalnie przygotowane wycięcie w kartonie i umieścić go na podłodze za przesuniętym i maksymalnie pochylonym fotelem. Mocno wcisnąć zawór do jego zablokowania, opuścić pojazd i zamknąć drzwi.
3. Po upływie 15 minut od momentu rozpoczęcia odświeżania wyjąć zużyty pojemnik i wyłączyć wentylację. Przewietrzyć auto.
W czasie wykonywania tych czynności nie wolno palić lub używać otwartego ognia. Zalecamy sprawdzenie stanu filtra kabinowego zgodnie z zaleceniami producenta. Czyszczenie klimatyzacji zaleca się przeprowadzać co najmniej 2 razy do roku
pokaż wszystko

Parametry produktu PREPARAT DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA 200ML AUTOLAND

Przeznaczenie Do klimatyzacji i nawiewów
Właściwości Bakteriobójcze, grzybobójcze
Rodzaj Aerozol
Pojemność 200 ml
Zagrożenie Tak
Rodzaj zagrożenia H222 skrajnie łatwopalny aerozol. h229 pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. h315 działa drażniąco na skórę. h319 działa drażniąco na oczy. h411 działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Hasła ostrzegawcze niebezpieczeństwo
Piktogramy GHS Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne, Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej, Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła
Numer katalogowy dostawcy 125230299
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 5,5 x 17,5 x 5,5 cm
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o PREPARAT DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA 200ML AUTOLAND

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane