_

BLENDER KIELICHOWY BLM610 BLEND-X CLASSIC

BLENDER KIELICHOWY BLM610 BLEND-X CLASSIC

BLENDER KIELICHOWY BLM610 BLEND-X CLASSIC

Opis szczegółowy BLENDER KIELICHOWY BLM610 BLEND-X CLASSIC

Powiew nowoczesności
Rozwijając kulinarne umiejętności i repertuar serwowanych potraw, warto korzystać ze zdobyczy nowoczesności. Aby siekanie, rozdrabnianie, zgniatanie czy mielenie było jeszcze łatwiejsze, Kenwood połączył trzy unikalne technologie w jednym blenderze: innowacyjną konfigurację ostrzy, moc profesjonalnego silnika oraz automatyczne programy pracy. Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, aby Blend-X Pro pokonał granice mieszania i pozwolił osiągnąć każdą pożądaną teksturę przygotowywanego dania. Ten inteligentny blender Kenwood otwiera znacznie więcej możliwości, niż inne urządzenia z tej kategorii, dostępne na rynku.
Raz, dwa, trzy – Blend-X Pro zrobi to za Ciebie!
Blend-X Pro wykracza granice możliwości klasycznego blendera. Został wyposażony w 3 automatyczne programy. Wystarczy jeden przycisk, aby wstępnie ustawiony program wykonał za Ciebie całą pracę, gwarantując perfekcyjne rezultaty. Co więcej, sam zatrzymuje się po jego zakończeniu. Wybierz jeden z 3 dedykowanych programów, aby: przygotować gęstą i jedwabistą zupę krem, skruszyć lód do drinków i koktajli lub włączyć samooczyszczenie urządzenia. Obsługa blendera kielichowego jeszcze nigdy nie była tak prosta!
Mocny silnik
Sercem nowoczesnego Blend-X Pro jest solidny, 800-watowy silnik Quattro Pole. Został skonstruowany tak, aby zapewnić maksymalny moment obrotowy wirnika, który, dzięki zwiększonym osiągom, dostarcza więcej siły ostrzom tnącym. W aluminiowej bazie blendera umieszczono otwory wentylacyjne i odpływowe, zabezpieczające urządzenie przed przegrzaniem i zalaniem.
Funkcjonalny i wszechstronny
Czy jedno, kompaktowe urządzenie może w kilka chwil przygotować zarówno aksamitne zupy kremy, aromatyczne sosy, świeże dressingi do sałatek, domowe pesto, jaki i słodkie musy, kremy, przeciery, puree, dania dla dzieci oraz owocowe koktajle i orzeźwiające drinki? Takie możliwości posiada Blender Blend-X Pro, który pozwala za każdym razem uzyskać oczekiwaną teksturę dania. Wybór prędkości jest uzależniony od rodzaju potrawy – większe świetnie sprawdzają się przy dużych ilościach płynu, np. koktajlu lub zupy, a niższe m.in. do przygotowywania sosów. Dzięki płynnej regulacji prędkości oraz opcji pracy pulsacyjnej, posiadasz pełną kontrolę nad efektami blendowania.
Innowacyjne ostrza
Opatentowany przez Kenwood system ostrzy - MultiZone™ Blade Technology został zaprojektowany tak, by każda z oddzielonych przekładkami warstw noży skutecznie rozdrobniła jeszcze większą porcję składników, w jeszcze krótszym czasie. Ta unikalna konfiguracja 4-strefowych ostrzy ze stali nierdzewnej gwarantuje pełną skuteczność mieszania i krojenia. Ich kształt został zaprojektowany tak, by składniki nie blokowały się podczas blendowania, ale były podbijane do góry i ponownie trafiały pod ostrza. Dolne ostrza podbijają składniki, zwiększając efektywność i skracając czas pracy, ząbkowane - rozdrabniają nawet te najtwardsze, a separatory likwidują problem ich blokowania się i zwiększają powierzchnię cięcia. Dzięki tej innowacji nawet kruszenie lodu czy zmrożonych owoców jest niezwykle proste.
Blenduj zimne i gorące!
Kielich blendera Blend X-Pro został wykonany ze szkła Thermo Resist, odpornego na wysokie i niskie temperatury. Sprawdza się nawet w temperaturze sięgającej 160 °C. Szkło borokrzemowe jest odporne na szok termiczny, dlatego można bez obaw miksować zamrożone składniki także w kielichu, wyjętym prosto z gorącej zmywarki. Umożliwia przejście od mieszania składników o wysokiej temperaturze do zamrożonych, bez obaw o pęknięcia i uszkodzenia.Tworzywo gwarantuje bezpieczeństwo przy miksowaniu i umożliwia przygotowanie wszelkiego rodzaju potraw. Pojemność aż 1,6 litra pozwala uzyskać dużą porcję orzeźwiającego koktajlu owocowego lub soku warzywnego, a możliwość mieszania do 1,2 litra gorących płynów, przygotowanie wszelkich sosów, zup, kremów czy dań dla dzieci. Wszystkie kielichy Kenwood posiadają wewnątrz szereg żeber, których zadaniem jest efektywne rozkładanie składników, aby na ściankach nie osadzały się nieprzetworzone resztki. Praktyczna podziałka na kielichu ułatwia wygodne odmierzenie dowolnej porcji.
Komfort użytkowania i czyszczenia
Kompaktowa forma i dopracowany design pozwalają na stałe umieścić blender na kuchennym blacie, aby w każdej chwili móc korzystać z wachlarza jego kulinarnych możliwości. Jego obsługa jest przyjemna i intuicyjna. Został zaprojektowany z myślą zarówno o prawo-, jak i leworęcznych użytkownikach oraz wyposażony w prosty system zakładania kielicha na bazę typu DROP ON. Także czyszczenie urządzenia jest niezwykle komfortowe. Ostrza i pozostałe elementy szybko się demontuje i można myć w zmywarce.
Bezpieczeństwo i trwałość na lata
Najwyższa jakość materiałów i wykonania oraz zaawansowane systemy, gwarantują pełne bezpieczeństwo użytkowania blendera. Jakiekolwiek nieprawidłowe złożenie elementów urządzenia powoduje jego zatrzymanie, a podstawa została wyposażona w profesjonalne systemy, zabezpieczające przed przegrzaniem.
pokaż wszystko

Parametry produktu BLENDER KIELICHOWY BLM610 BLEND-X CLASSIC

Moc [W] 800 W
Kolor Srebrny
Długość przewodu 100 cm
Pojemność 1,6 l
Instrukcja Tak
Gwarancja Tak
Okres gwarancji [m-c] 24 mies.
Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) 0,48 PLN
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 20,5 x 29,5 x 39 cm
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Pozostałe drobne AGD do kuchni

Opinie i recenzje klientów o BLENDER KIELICHOWY BLM610 BLEND-X CLASSIC

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane