_

ŻELAZKO MANTA IRN910

Numer artykułu: 55338735

Marka: MANTA

Funkcje: System antywapienny, Prasowanie na sucho, Prasowanie w pionie, Prasowanie na mokro, Funkcja samooczyszczania
Moc [W]: 2400 W
Strumień pary [g/min]: 23
Silne uderzenie pary [g/min]: 85
Załączone wyposażenie: Pojemnik do nalewania wody
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

84.87
1 szt. z VAT
69.00 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

ŻELAZKO MANTA IRN910

ŻELAZKO MANTA IRN910

Opis szczegółowy ŻELAZKO MANTA IRN910

Nowoczesne żelazko
Manta IRN910 to nowoczesny produkt Manta Premium. Żelazko łatwo poradzi sobie z zagnieceniami i sprawi, że prasowanie będzie o wiele przyjemniejsze. W kategorii małego AGD jest to zdecydowanie produkt przykuwający uwagę. Pozwala na wygodę stosowania dzięki opcji prasowania w pionie. Z tym żelazkiem prasowanie będzie prawdziwym relaksem.
Szybsze prasowanie
Żelazko zostało wyposażone w praktyczną funckję prasowania w pionie. Ciągły wyrzut pary (20g/min.) sprawi, że nie trzeba przejmować się nawilżeniem materiału, a samo prasowanie przebiega dużo sprawniej. Pojemny zbiornik na wodę o objętości 300 ml pozwoli zapomnieć o uzupełnianiu go na dłuższy czas. Dodatkowo, blokada kapania – system ANTIDRIP zapobiega kapaniu wody ze stopy żelazka.
Bezpieczeństwo i wygoda
Urządzenie jest wyposażone w automatyczny wyłącznik - system Auto Shut Off. To automatyczny strażak czuwający nad bezpieczeństwem użytkownika. Na wydłużenie komfortu pracy wpływają system antywapienny AntiCalc oraz system samoczyszczenia. Sprawiają one, że osady z kamienia nie pojawiają się, a prasowanie czystą stopą zwiększa wydajność żelazka i poprawia efekt na tkaninie.
Wybierz IRN910 i zyskaj pięcioletnią gwarancję!
Z doświadczenia wiemy, jak ważna jest niezawodność produktów, a my jesteśmy pewni naszych urządzeń. Z tego powodu dajemy na nie 5 lat gwarancji, nie tylko ze względu na ich jakość. Usługa jest dostępna bez dodatkowych opłat. Dla spokoju ducha użytkownika wydłużyliśmy dotychczasową 24-miesięczną gwarancję o dodatkowe 3 lata. Zakupiony sprzęt jest automatycznie objęty wydłużoną gwarancją, która obowiązuje już od dnia zakupu.
pokaż wszystko

Parametry produktu ŻELAZKO MANTA IRN910

Funkcje System antywapienny, Prasowanie na sucho, Prasowanie w pionie, Prasowanie na mokro, Funkcja samooczyszczania
Moc [W] 2400 W
Strumień pary [g/min] 23
Silne uderzenie pary [g/min] 85
Załączone wyposażenie Pojemnik do nalewania wody
Długość przewodu 1,9 m
Regulator temperatury Pokrętło
Kolor Morski, Biały, Granatowy
Rodzaj stopy Ceramiczna
Funkcje dodatkowe Spryskiwacz, Wskaźnik poziomu wody, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Pionowe uderzenia pary, Automatyczny wyłącznik, Blokada kapania, Kulowe podłączenie przewodu, Możliwość użycia wody kranowej
Pojemność zbiornika [l] 0,3 l (dm³)
Instrukcja Tak
Gwarancja Tak
Okres gwarancji [m-c] 60 miesiąc
Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) 1,5 PLN
Formatowany opis produktu
Nowoczesne żelazkoManta IRN910 to nowoczesny produkt Manta Premium. Żelazko łatwo poradzi sobie z zagnieceniami i sprawi, że prasowanie będzie o wiele przyjemniejsze. W kategorii małego AGD jest to zdecydowanie produkt przykuwający uwagę. Pozwala na wygodę stosowania dzięki opcji prasowania w pionie. Z tym żelazkiem prasowanie będzie prawdziwym relaksem.Szybsze prasowanieŻelazko zostało wyposażone w praktyczną funckję prasowania w pionie. Ciągły wyrzut pary (20g/min.) sprawi, że nie trzeba przejmować się nawilżeniem materiału, a samo prasowanie przebiega dużo sprawniej. Pojemny zbiornik na wodę o objętości 300 ml pozwoli zapomnieć o uzupełnianiu go na dłuższy czas. Dodatkowo, blokada kapania – system ANTIDRIP zapobiega kapaniu wody ze stopy żelazka.Bezpieczeństwo i wygodaUrządzenie jest wyposażone w automatyczny wyłącznik - system Auto Shut Off. To automatyczny strażak czuwający nad bezpieczeństwem użytkownika. Na wydłużenie komfortu pracy wpływają system antywapienny AntiCalc oraz system samoczyszczenia. Sprawiają one, że osady z kamienia nie pojawiają się, a prasowanie czystą stopą zwiększa wydajność żelazka i poprawia efekt na tkaninie.
Wybierz IRN910 i zyskaj pięcioletnią gwarancję!Z doświadczenia wiemy, jak ważna jest niezawodność produktów, a my jesteśmy pewni naszych urządzeń. Z tego powodu dajemy na nie 5 lat gwarancji, nie tylko ze względu na ich jakość. Usługa jest dostępna bez dodatkowych opłat. Dla spokoju ducha użytkownika wydłużyliśmy dotychczasową 24-miesięczną gwarancję o dodatkowe 3 lata. Zakupiony sprzęt jest automatycznie objęty wydłużoną gwarancją, która obowiązuje już od dnia zakupu. length
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 17 x 12,6 x 32,6 cm
Numer katalogowy dostawcy Irn910
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Żelazka

Opinie i recenzje klientów o ŻELAZKO MANTA IRN910

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane