_

GŁOŚNIK KARAOKE MANTA SPK5013 MORFEUS POWER AUDIO

GŁOŚNIK KARAOKE MANTA SPK5013 MORFEUS POWER AUDIO

GŁOŚNIK KARAOKE MANTA SPK5013 MORFEUS POWER AUDIO
GŁOŚNIK KARAOKE MANTA SPK5013 MORFEUS POWER AUDIO
GŁOŚNIK KARAOKE MANTA SPK5013 MORFEUS POWER AUDIO

Opis szczegółowy GŁOŚNIK KARAOKE MANTA SPK5013 MORFEUS POWER AUDIO

Zestaw SPK5013 MORFEUS wyposażony jest zestaw wejść umożliwiający podłączenie różnych źródeł dźwięku. Dzięki złączu LINE IN podłączymy dowolne źródło dźwięku takie jak odtwarzacz CD, czy MP3. Gniazdo karty SD oraz złącze USB umożliwiają odtwarzanie muzyki w formacie MP3/WMA z nośników wymiennych. Dwa wbudowane gniazda mikrofonowe 6,3 mm pozwalają na podłączenie dwóch mikrofonów. Zestaw SPK5013 MORFEUS idealnie sprawdza się na przykład do prowadzenia konferansjerki przedstawień estradowych czy imprez karaoke. SPK5013 MORFEUS ma także wbudowane radio FM, dzięki któremu możliwe jest słuchanie audycji radiowych w przerwach między odtwarzaniem muzyki czy popisami karaoke.
SPK5013 MORPFEUS to zestaw podwójnych głośników karaoke, które z powodzeniem nagłośnią każdą imprezę czy salę koncertową. Zestaw składa się z dwóch bliźniaczych głośników, z których każdy wyposażony jest w potężny subwoofer o średnicy 12” oraz po dwa głośniki średniotonowe o przekątnej 5”. Zestaw oferuje moc 3500 P.M.P.O. Dzięki potężnej mocy i czystemu brzmieniu SPK5013 MORFEUS stanowi idealne rozwiązanie także dla Dj-a nagłaśniającego imprezy okolicznościowe, czy dyskoteki.
Zestaw Głośników SPK5013 MORFEUS wyposażono w diody świecące LED, dzięki którym uzyskujemy efektowne oświetlenie dyskotekowe. Diody migają w takt muzyki sprzężone z dźwiękami basowymi emitowanymi przez głośniki. Dzięki temu SPK5013 MORFEUS może łatwo tworzyć oprawę wizualną na każdej imprezie dyskotekowej, na której są wykorzystywane do nagłośnienia. W zestawie wraz z głośnikami użytkownik otrzymuje pilot zdalnego sterowania oraz mikrofon.
pokaż wszystko

Parametry produktu GŁOŚNIK KARAOKE MANTA SPK5013 MORFEUS POWER AUDIO

Radio FM Tak
Pilot Tak
Waga [g] 35 kg
Zasilanie sieciowe 230v
Moc maksymalna 120 W
Złącza dodatkowe USB, SD, AUX, MIC
Łączność Bluetooth Tak
Formatowany opis produktu Zestaw SPK5013 MORFEUS wyposażony jest zestaw wejść umożliwiający podłączenie różnych źródeł dźwięku. Dzięki złączu LINE IN podłączymy dowolne źródło dźwięku takie jak odtwarzacz CD, czy MP3. Gniazdo karty SD oraz złącze USB umożliwiają odtwarzanie muzyki w formacie MP3/WMA z nośników wymiennych. Dwa wbudowane gniazda mikrofonowe 6,3 mm pozwalają na podłączenie dwóch mikrofonów. Zestaw SPK5013 MORFEUS idealnie sprawdza się na przykład do prowadzenia konferansjerki przedstawień estradowych czy imprez karaoke. SPK5013 MORFEUS ma także wbudowane radio FM, dzięki któremu możliwe jest słuchanie audycji radiowych w przerwach między odtwarzaniem muzyki czy popisami karaoke.SPK5013 MORPFEUS to zestaw podwójnych głośników karaoke, które z powodzeniem nagłośnią każdą imprezę czy salę koncertową. Zestaw składa się z dwóch bliźniaczych głośników, z których każdy wyposażony jest w potężny subwoofer o średnicy 12” oraz po dwa głośniki średniotonowe o przekątnej 5”. Zestaw oferuje moc 3500 P.M.P.O. Dzięki potężnej mocy i czystemu brzmieniu SPK5013 MORFEUS stanowi idealne rozwiązanie także dla Dj-a nagłaśniającego imprezy okolicznościowe, czy dyskoteki.Zestaw Głośników SPK5013 MORFEUS wyposażono w diody świecące LED, dzięki którym uzyskujemy efektowne oświetlenie dyskotekowe. Diody migają w takt muzyki sprzężone z dźwiękami basowymi emitowanymi przez głośniki. Dzięki temu SPK5013 MORFEUS może łatwo tworzyć oprawę wizualną na każdej imprezie dyskotekowej, na której są wykorzystywane do nagłośnienia. W zestawie wraz z głośnikami użytkownik otrzymuje pilot zdalnego sterowania oraz mikrofon.
Numer katalogowy dostawcy Spk5013
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 46 x 140,5 x 44,8 cm
Korektor dźwięku (Equalizer) Tak
Mikrofon w zestawie przewodowy
Efekty świetlne Tak
Wejście gitarowe Tak
Efekt Guitar Echo Tak
Efekt Microfon Echo Tak
Funkcja karaoke Tak
Obsługiwane formaty audio Mp3, wma
Pasmo przenoszenia 40hz-20khz
Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) 3,5 PLN
Głośnik niskotonowy 12 ″ (cal)
Głośnik średnio tonowy 5 ″ (cal)
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Systemy muzyczne

Opinie i recenzje klientów o GŁOŚNIK KARAOKE MANTA SPK5013 MORFEUS POWER AUDIO

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane