_
  • KUCHNIA
  • BIURO
  • CHEMIA GOSPODARCZA

Kuchnia

Ekspresy do kawy, blendery ręczne i kielichowe, kuchenki mikrofalowe, zestawy noży i sztućców to tylko kilka przykładowych produktów, które kupisz w promocyjnej cenie. Sprawdź aktualne rabaty na markowy sprzęt Amica, Bosch, Tefal i Gerlach!

Zobacz więcej

Biuro

Akcesoria biurowe, papier ksero, wygodne fotele oraz wiele innych produktów niezbędnych w każdym biurze i firmie – wszystko to znajdziesz w przystępnych cenach w Selgros24.pl. Skorzystaj z okazji i złóż zamówienie jeszcze dziś!

Zobacz więcej

Chemia gospodarcza

W naszym sklepie internetowym znajdziesz środki czyszczące i piorące - płyny, proszki i tabletki - najlepszych marek takich jak Cilit, Calgon, Finish, Persil, Pronto, Ludwik, Fairy.

Zobacz więcej

Witamy w sklepie internetowym Selgros24.pl

Sklep należy do firmy Transgourmet Polska Sp. z o.o., która od ponad 20 lat działa na polskim rynku w segmencie profesjonalnego zaopatrzenia firm i instytucji. W tym czasie otworzyła w największych miastach 18 hal inwestując 1,2 mld zł. Sklep umożliwa zakupy online na bieżące potrzeby do domu i biura bez konieczności wizyty w hali Selgros.

 

Oferta Selgros24.pl to ponad 25000 artykułów spożywczych i przemysłowych. W ofercie zawsze znajdują się setki promocji i wyprzedaży

- jeżeli posiadasz kartę klienta Selgros - aktywuj konto

- jeżeli jesteś nowym klientem - zarejestruj się

pokaż wszystko
Aktywuj konto i dokonuj zakupów online Dowiedz się więcej o Selgros jednej z największych firm handlowych