_

DUREX PERFORMA EMOJI 3SZT.

Numer artykułu: 89942312

Marka: Durex

Rodzaj: Prezerwatywy
Przeznaczenie: Antykoncepcja
Działanie: Antykoncepcyjne
Negatywne interakcje: Lubrykant, którym pokryte są prezerwatywy, może powodować wysypkę, podrażnienie, pieczenie lub swędzenie. unikaj kontaktu z oczami i zmyj go po użyciu. w przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie prezerwatywy. jeśli problem nie ustępuje, należy skontaktować się z lekarzem.nie należy używać tych prezerwatyw, jeśli któreś z partnerów ma podrażnioną lub uszkodzoną skórę. jeśli podczas używania tych prezerwatyw u któregoś z partnerów wystąpią problemy z oddychaniem lub sinienie warg, należy natychmiast przerwać ich stosowanie i skontaktować się z lekarzem. aby uzyskać więcej informacji na temat produktów durex, skontaktuj się z obsługą klienta pod numerem telefonu 801 115 111 lub 22 541 91 15.
Wydawanie: Bez recepty
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

9.06
1 szt. z VAT
8.39 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Dostępne wzory:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

DUREX PERFORMA EMOJI 3SZT.

DUREX PERFORMA EMOJI 3SZT.

Opis szczegółowy DUREX PERFORMA EMOJI 3SZT.

"Prezerwatywy Durex Performa pokryte są od wewnątrz specjalnym lubrykantem – benzokainą – który pozwala na opóźnienie wytrysku i przedłużenie stosunku, co oznacza dłuższą przyjemność.
Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Performa mają przyjemniejszy zapach. Nic nie przeszkadza, więc możesz się zrelaksować i cieszyć przyjemnością"
pokaż wszystko

Parametry produktu DUREX PERFORMA EMOJI 3SZT.

Rodzaj Prezerwatywy
Przeznaczenie Antykoncepcja
Działanie Antykoncepcyjne
Negatywne interakcje Lubrykant, którym pokryte są prezerwatywy, może powodować wysypkę, podrażnienie, pieczenie lub swędzenie. unikaj kontaktu z oczami i zmyj go po użyciu. w przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie prezerwatywy. jeśli problem nie ustępuje, należy skontaktować się z lekarzem.nie należy używać tych prezerwatyw, jeśli któreś z partnerów ma podrażnioną lub uszkodzoną skórę. jeśli podczas używania tych prezerwatyw u któregoś z partnerów wystąpią problemy z oddychaniem lub sinienie warg, należy natychmiast przerwać ich stosowanie i skontaktować się z lekarzem. aby uzyskać więcej informacji na temat produktów durex, skontaktuj się z obsługą klienta pod numerem telefonu 801 115 111 lub 22 541 91 15.
Wydawanie Bez recepty
Przechowywanie W miejscu chłodnym
Okres przydatności 60 mies.
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 6,3 x 6,5 x 2,1 cm
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Antykoncepcja, erotyka

Opinie i recenzje klientów o DUREX PERFORMA EMOJI 3SZT.

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane