_

BIOSYNEX AUTOTEST COVID-19

favorite_border

Numer artykułu: 20486825

Marka: BIOSYNEX

Rodzaj: Manualny
Rodzaj dolegliwości: Gorączka, Zmęczenie, Suchy kaszel, Katar, Ból gardła, Przekrwienie błony śluzowej nosa, Utrata smaku i węchu
Okres przydatności: 730 dni (dzień)
Wskazania: Testu nie należy zamrażać i należy go przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 2°c do 30°c. przed testem umyć ręce ciepłą wodą i dokładnie je wysuszyć. ciepła woda poprawia krążenie w opuszkach palców. • przez około minutę można zwiesić rękę wzdłuż ciała, aby mogło wpłynąć do niej więcej krwi. dla osoby praworęcznej zalecane jest wkłucie do lewej ręki, a do prawej dla osoby leworęcznej. • najlepiej nakłuć czubek palca z boku: w tym miejscu jest najwięcej krwi, a wrażliwość jest mniejsza. unikać miejsc, w których skóra jest grubsza, a przez to trudniejsza do nakłucia. • może się zdarzyć, że kropla nie powstanie od razu. w takim przypadku należy chwilę poczekać i lekko masować palec od podstawy do miejsca nakłucia. • nie obawiać się utworzenia dużej kropli krwi na czubku palca.
Czynnik aktywny: Test zawiera antygeny sars-cov-2 (zwane rbd (receptor binding domain) - domena wiążąca receptory) sprzężone z cząstkami koloidalnego złota, które są zdolne do wykrywania przeciwciał igg i igm skierowanych przeciwko sars-cov-2. ten autotest określa, czy użytkownik miał kontakt z wirusem odpowiedzialnym za covid-19.
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

49.99
39.99
1 szt. z VAT
-20%
39.99 PLN netto

Numer artykułu: 20486825

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

BIOSYNEX AUTOTEST COVID-19

BIOSYNEX AUTOTEST COVID-19

Opis szczegółowy BIOSYNEX AUTOTEST COVID-19 keyboard_arrow_down

Test COVID-19 do samokontroli: Wykrywa przeciwciała IgG/IgM przeciwko SARS-CoV-2
pokaż wszystko

Parametry produktu BIOSYNEX AUTOTEST COVID-19 keyboard_arrow_down

Rodzaj Manualny
Rodzaj dolegliwości Gorączka, Zmęczenie, Suchy kaszel, Katar, Ból gardła, Przekrwienie błony śluzowej nosa, Utrata smaku i węchu
Okres przydatności 730 dni (dzień)
Wskazania Testu nie należy zamrażać i należy go przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 2°c do 30°c. przed testem umyć ręce ciepłą wodą i dokładnie je wysuszyć. ciepła woda poprawia krążenie w opuszkach palców. • przez około minutę można zwiesić rękę wzdłuż ciała, aby mogło wpłynąć do niej więcej krwi. dla osoby praworęcznej zalecane jest wkłucie do lewej ręki, a do prawej dla osoby leworęcznej. • najlepiej nakłuć czubek palca z boku: w tym miejscu jest najwięcej krwi, a wrażliwość jest mniejsza. unikać miejsc, w których skóra jest grubsza, a przez to trudniejsza do nakłucia. • może się zdarzyć, że kropla nie powstanie od razu. w takim przypadku należy chwilę poczekać i lekko masować palec od podstawy do miejsca nakłucia. • nie obawiać się utworzenia dużej kropli krwi na czubku palca.
Czynnik aktywny Test zawiera antygeny sars-cov-2 (zwane rbd (receptor binding domain) - domena wiążąca receptory) sprzężone z cząstkami koloidalnego złota, które są zdolne do wykrywania przeciwciał igg i igm skierowanych przeciwko sars-cov-2. ten autotest określa, czy użytkownik miał kontakt z wirusem odpowiedzialnym za covid-19.
Sposób użycia Z kropli krwi kapilarnej
Wydawanie Bez recepty
Kod CN 3822 00 00
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 16 op. zb. (DU)
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety 4 op. zb. (DU)
Waga jednostkowa brutto 0,06 kg
Liczba opakowań konsumenckich 1 szt.
Wysokość palety 1,7 m
Liczba warstw na palecie 4 warstw (warstwa)
Wymiar opakowania (SxWxG) 50 x 40 x 40 cm
Waga brutto 55 g
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Testy diagnostyczne

Opinie i recenzje klientów o BIOSYNEX AUTOTEST COVID-19

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy