WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G

favorite_border

Numer artykułu: 27523489

Marka: Whiskas

Typ: Mokra karma
Wiek kota: Koty dorosłe
Waga netto: 340 g
Skład: Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% kurczaka), zboża, substancje mineralne, cukry. z Wołowiną. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% wołowiny), zboża, substancje mineralne, cukry. z Jagnięciną. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% jagnięciny), zboża, substancje mineralne, cukry. z Drobiem. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% drobiu), zboża, substancje mineralne, cukry.
Płeć kota: Wszystkie
zobacz więcej »
9.39
1 szt. z VAT
8.69 PLN netto
27.61 PLN brutto za kilogram

Numer artykułu: 27523489

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Dostępne smaki:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G

WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G
WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G

Opis szczegółowy WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G keyboard_arrow_down

Kusząca, rozpływająca się w ustach Kremowa Zupa Whiskas, którą dzięki wyjątkowej, aksamitnej konsystencji Twój kot natychmiast pokocha. To pyszny, kompletny i zbilansowany posiłek, który zapewni Twojemu kotu wszystko czego potrzebuje, by żyć długo, zdrowo i szczęśliwie. Whiskas Kremowa Zupa z Kurczakiem została przygotowana specjalnie z myślą o dorosłych kotach (powyżej 1. roku życia). Zupa dla kotów Whiskas to pokarm pełnoporcjowy, więc zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego pupila, dostarczając mu potrzebnej energii i niezbędnych składników odżywczych. Kremowa Zupa Whiskas zawiera odpowiedni poziom minerałów, by wspierać zdrowie dróg moczowych oraz cynk, który dba o zdrową skórę i sierść. Nasze saszetki są pozbawione sztucznych kolorantów i konserwantów, a dzięki nowej formule i kremowej konsystencji stanowią wyjątkowo smaczny posiłek, któremu Twój kot nie będzie mógł się oprzeć.
pokaż wszystko

Parametry produktu WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G keyboard_arrow_down

Typ Mokra karma
Wiek kota Koty dorosłe
Waga netto 340 g
Skład Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% kurczaka), zboża, substancje mineralne, cukry. z Wołowiną. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% wołowiny), zboża, substancje mineralne, cukry. z Jagnięciną. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% jagnięciny), zboża, substancje mineralne, cukry. z Drobiem. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% drobiu), zboża, substancje mineralne, cukry.
Płeć kota Wszystkie
Długość okrywy włosowej Wszystkie
Waga jednostkowa brutto 0,37 kg
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Mars Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer: Kożuszki Parcel 42
Kod pocztowy i miasto: 96-500 Sochaczew PL
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 72 op. zb. (DU)
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Pokarm dla kotów