_

WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G

Numer artykułu: 27523489

Marka: Whiskas

Typ: Mokra karma
Wiek kota: Koty dorosłe
Rodzaj opakowania: Saszetka
Waga netto: 340 g
Skład: Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% kurczaka), zboża, substancje mineralne, cukry. z wołowiną. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% wołowiny), zboża, substancje mineralne, cukry. z jagnięciną. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% jagnięciny), zboża, substancje mineralne, cukry. z drobiem. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% drobiu), zboża, substancje mineralne, cukry.
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

6.47
4.96
1 szt. z VAT
-23%
4.59 PLN netto
Koszt dostawy ?
9.99 PLN (zamówienia < 50 PLN)
0 PLN (zamówienia ≥ 50 PLN)
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G

WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G
WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G

Opis szczegółowy WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G

Kusząca, rozpływająca się w ustach Kremowa Zupa Whiskas, którą dzięki wyjątkowej, aksamitnej konsystencji Twój kot natychmiast pokocha. To pyszny, kompletny i zbilansowany posiłek, który zapewni Twojemu kotu wszystko czego potrzebuje, by żyć długo, zdrowo i szczęśliwie. Whiskas Kremowa Zupa z Kurczakiem została przygotowana specjalnie z myślą o dorosłych kotach (powyżej 1. roku życia). Zupa dla kotów Whiskas to pokarm pełnoporcjowy, więc zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego pupila, dostarczając mu potrzebnej energii i niezbędnych składników odżywczych. Kremowa Zupa Whiskas zawiera odpowiedni poziom minerałów, by wspierać zdrowie dróg moczowych oraz cynk, który dba o zdrową skórę i sierść. Nasze saszetki są pozbawione sztucznych kolorantów i konserwantów, a dzięki nowej formule i kremowej konsystencji stanowią wyjątkowo smaczny posiłek, któremu Twój kot nie będzie mógł się oprzeć.
pokaż wszystko

Parametry produktu WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G

Typ Mokra karma
Wiek kota Koty dorosłe
Rodzaj opakowania Saszetka
Waga netto 340 g
Skład Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% kurczaka), zboża, substancje mineralne, cukry. z wołowiną. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% wołowiny), zboża, substancje mineralne, cukry. z jagnięciną. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% jagnięciny), zboża, substancje mineralne, cukry. z drobiem. skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25%, w tym 4% drobiu), zboża, substancje mineralne, cukry.
Płeć kota Wszystkie
Długość okrywy włosowej Wszystkie
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o WHISKAS KREMOWA ZUPA TRADYCYJNE SMAKI 4X85G

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy