PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 110G

favorite_border

Numer artykułu: 83918300

Marka: pedigree

Typ: Przekąski
Waga netto: 110 g
Skład: Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne (w tym 2.4% tripolifosforanu sodu), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze.
Płeć psa: Wszystkie
Rodzaj sierści: Wszystkie
zobacz więcej »
7.98
6.47
1 szt. z VAT
-19%
5.99 PLN netto
58.81 PLN brutto za kilogram
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 7.98 PLN

Numer artykułu: 83918300

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 110G

PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 110G
PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 110G
PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 110G

Opis szczegółowy PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 110G keyboard_arrow_down

Pedigree® DentaStix® to przysmaki dentystyczne o unikalnym kształcie, które przy codziennym stosowaniu ograniczają powstawanie kamienia nazębnego nawet do 80%, co zostało udowodnione badaniami naukowymi. Przysmaki Pedigree® DentaStix® zostały przygotowane tak, być zapewnić ich długie żucie, a przez to ich skuteczność. Ich struktura o delikatnych właściwości ścierających i aktywne składniki pomagają ograniczać gromadzenie się osadu i kamienia nazębnego. Smaczne, choć o niskiej zawartości tłuszczu i bez dodatku cukru, nie zawierają sztucznych barwników i aromatów. Pedigree® - podaruj swojemu psu to, co najlepsze. Jama ustna psa spełnia wiele ważnych funkcji, tak więc posiadanie zdrowych zębów i dziąseł jest absulotnie niezbędne do tego, by żyło im się jak najlepiej. Jednakże aż 4 na 5 psów powyżej 3 roku życia cierpi na choroby dziąseł, które mogą doprowadzić do ich spowolnienia tempa życia, a nawet do konieczności leczenia weterynaryjnego. We współpracy z lekarzami weterynarii i specjalistami ds. żywienia z Centrum Żywienia Zwierząt w Waltham, Pedigree® opracowało szeroki asortyment smacznych gryzaków dla psów, które zmniejszają ryzyko chorób dziąseł dzięki ograniczeniu odkładania się osadu i kamienia nazębnego. 1. Przysmaki do gryzienia DentaStix® o udowodnionym naukowo działaniu, które przy codziennym podawaniu ograniczają powstawanie kamienia nazębnego nawet do 80% 2. Połączenie unikalnej struktury i aktywnych składników zapewnia skuteczność działania przysmaków Pedigree® DentaStix® 3. Przysmaki dentystyczne Pedigree® DentaStix® dla psów opracowane z pomocą lekarzy weterynarii i specjalistów ds. żywienia z Centrum Żywienia Zwierząt w Waltham™ 4. Przysmaki dla psów o obniżonej zawartości tłuszczu, bez dodatku cukru. Nie zawierają sztucznych barwników i aromatów 5. Przysmaki dopasowane do wielkości szczęki psa. Dla psów ras małych, średnich i dużych
pokaż wszystko

Parametry produktu PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 110G keyboard_arrow_down

Typ Przekąski
Waga netto 110 g
Skład Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne (w tym 2.4% tripolifosforanu sodu), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze.
Płeć psa Wszystkie
Rodzaj sierści Wszystkie
Wskazania Małe psy np. jamnik: 1 sztuka dziennie. Ten przysmak do gryzienia jest przeznaczony dla psów o wadze od 5kg do 10kg. Przysmak nie jest przeznaczony dla młodych szczeniąt poniżej 4 miesiąca życia. Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 14 dni. Pamiętaj, aby zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody do picia.
Waga jednostkowa brutto 0,11 kg
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 96 op. zb. (DU)
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Mars Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer: Kożuszki Parcel 42
Kod pocztowy i miasto: 96-500 Sochaczew PL
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Pokarm dla psów