_

KLEJ UNIWERSALNY - MONTAŻOWY 50ML BLISTER

Numer artykułu: 61541637

Marka: DRAGON

Pojemność: 50 ml
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG): 22 x 10 x 3 cm
Hasła ostrzegawcze: niebezpieczeństwo
Rodzaj zagrożenia: H225 – wysoce łatwopalna ciecz i pary. h315 – działa drażniąco na skórę. h361 – podejrzewa się, że działa szkodliwie na płodność lub na dziecko w łonie matki. h412 – działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Zagrożenie: Tak
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

6.14
1 szt. z VAT
4.99 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

KLEJ UNIWERSALNY - MONTAŻOWY 50ML BLISTER

KLEJ UNIWERSALNY - MONTAŻOWY 50ML BLISTER

Opis szczegółowy KLEJ UNIWERSALNY - MONTAŻOWY 50ML BLISTER

Gotowy do użycia klej o konsystencji pasty. Tworzy wytrzymałą i elastyczną spoinę o doskonałej przyczepności do wszystkich typowych podłoży w budownictwie. Nie plami klejonych powierzchni. Produkt przeznaczony do przyklejania listew, paneli ściennych, płyt z tworzyw sztucznych, parapetów, progów, elementów dekoracyjnych z różnych materiałów (tj.: Tworzywa sztuczne, metale, twarde pcw), szkło, kamień, korek, drewno, kasetonów, pianek poliuretanowych, drewna, płytek ceramicznych do podłoży betonowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych, tynków i innych zarówno porowatych jak i nieporowatych oraz do płyt wiórowych, pilśniowych, kompozytowych itp. Do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.
pokaż wszystko

Parametry produktu KLEJ UNIWERSALNY - MONTAŻOWY 50ML BLISTER

Pojemność 50 ml
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 22 x 10 x 3 cm
Hasła ostrzegawcze niebezpieczeństwo
Rodzaj zagrożenia H225 – wysoce łatwopalna ciecz i pary. h315 – działa drażniąco na skórę. h361 – podejrzewa się, że działa szkodliwie na płodność lub na dziecko w łonie matki. h412 – działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Zagrożenie Tak
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej, Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne, Działanie uczulające na drogi oddechowe, Działanie mutagenne na komórki rozrodcze, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzene narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją
Oświadczenie Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o KLEJ UNIWERSALNY - MONTAŻOWY 50ML BLISTER

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane