DRAGON KLEJ DO DREWNA D2 500ML TWORZYWO

favorite_border

Numer artykułu: 75584987

Marka: DRAGON

Zagrożenie: Nie
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie: 60 op. zb. (DU)
Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w: Polska
Waga jednostkowa brutto: 0,59 kg
Dodatkowy opis produktu: Sposób użycia: 1. przygotowanie powierzchni: powierzchnie klejone dokładnie oczyścić, odtłuścić "acetonem" dragon i dopasować do siebie. elementy z tworzyw sztucznych w miejscu łączenia przetrzeć papierem ściernym. pozostałości starych wymalowań usunąć "zmywaczem starych powłok lakierowych" dragon. klejone drewno powinno być suche o wilgotności od 8% cm do 12% cm. wilgotność względna powietrza powinna wynosić 40 - 70% cm. 2. temperatura podczas wykonywania prac: prace prowadzić w temp. powyżej +10 st. c (temp. powietrza, podłoża oraz klejonych elementów). 3. zalecenia: przed rozpoczęciem prac zawartość opakowania należy dokładnie wymieszać. nałożyć cienką warstwę kleju na jedną z łączonych powierzchni, odczekać 4 minuty i ścisnąć klejone elementy. pełną wytrzymałość spoina uzyskuje po ok. 24 godzinach. po zakończeniu prac opakowanie z klejem szczelnie zamknąć. 4. czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: zabrudzone narzędzia i świeże plamy czyścić wodą. zaschnięty klej można usunąć jedynie mechanicznie po uprzednim namoczeniu w ciepłej wodzie. 5. rozcieńczanie kleju: nie zaleca się rozcieńczania kleju. w szczególnych przypadkach można rozcieńczyć wodą. uwagi: warunki transportowania i magazynowania: transportować i przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu w temp. od +5 st. c do +30 st. c. chronić przed dziećmi. pozostałe uwagi: po zakończeniu prac pomieszczenie należy intensywnie wietrzyć aż do zaniku charakterystycznego zapachu. stosować z dala od ognia przy sprawnie działającej wentylacji. nie klei pp, pe, ptfe. przemrożony klej trwale traci swoje właściwości.
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

28.17
1 szt. z VAT
22.90 PLN netto
56.34 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 75584987

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

DRAGON KLEJ DO DREWNA D2 500ML TWORZYWO

DRAGON KLEJ DO DREWNA D2 500ML TWORZYWO
DRAGON KLEJ DO DREWNA D2 500ML TWORZYWO

Opis szczegółowy DRAGON KLEJ DO DREWNA D2 500ML TWORZYWO keyboard_arrow_down

Profesjonalny, wysokowydajny klej do klejenia stolarki wewnętrznej. Nie zawiera rozpuszczalników organicznych.
pokaż wszystko

Parametry produktu DRAGON KLEJ DO DREWNA D2 500ML TWORZYWO keyboard_arrow_down

Zagrożenie Nie
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 60 op. zb. (DU)
Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: DRAGON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Ulica i numer: W.Pileckiego 5
Kod pocztowy i miasto: 32-050 Skawina PL
Waga jednostkowa brutto 0,59 kg
Dodatkowy opis produktu Sposób użycia: 1. przygotowanie powierzchni: powierzchnie klejone dokładnie oczyścić, odtłuścić "acetonem" dragon i dopasować do siebie. elementy z tworzyw sztucznych w miejscu łączenia przetrzeć papierem ściernym. pozostałości starych wymalowań usunąć "zmywaczem starych powłok lakierowych" dragon. klejone drewno powinno być suche o wilgotności od 8% cm do 12% cm. wilgotność względna powietrza powinna wynosić 40 - 70% cm. 2. temperatura podczas wykonywania prac: prace prowadzić w temp. powyżej +10 st. c (temp. powietrza, podłoża oraz klejonych elementów). 3. zalecenia: przed rozpoczęciem prac zawartość opakowania należy dokładnie wymieszać. nałożyć cienką warstwę kleju na jedną z łączonych powierzchni, odczekać 4 minuty i ścisnąć klejone elementy. pełną wytrzymałość spoina uzyskuje po ok. 24 godzinach. po zakończeniu prac opakowanie z klejem szczelnie zamknąć. 4. czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: zabrudzone narzędzia i świeże plamy czyścić wodą. zaschnięty klej można usunąć jedynie mechanicznie po uprzednim namoczeniu w ciepłej wodzie. 5. rozcieńczanie kleju: nie zaleca się rozcieńczania kleju. w szczególnych przypadkach można rozcieńczyć wodą. uwagi: warunki transportowania i magazynowania: transportować i przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu w temp. od +5 st. c do +30 st. c. chronić przed dziećmi. pozostałe uwagi: po zakończeniu prac pomieszczenie należy intensywnie wietrzyć aż do zaniku charakterystycznego zapachu. stosować z dala od ognia przy sprawnie działającej wentylacji. nie klei pp, pe, ptfe. przemrożony klej trwale traci swoje właściwości.
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Kleje

Opinie i recenzje klientów o DRAGON KLEJ DO DREWNA D2 500ML TWORZYWO

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy