KLEJ DO BUTÓW TECHNICQLL 20ML

favorite_border

Numer artykułu: 22882807

Marka: TECHNICQLL

Piktogramy GHS: Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej, Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne
Hasła ostrzegawcze: niebezpieczeństwo
Zagrożenie: Tak
Rodzaj zagrożenia: H225 – wysocełatwopalna ciecz i pary h319 – działa drażniąco na oczy h336 – może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie: 240 op. zb. (DU)
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

12.29
1 szt. z VAT
9.99 PLN netto
614.50 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 22882807

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

KLEJ DO BUTÓW TECHNICQLL 20ML

KLEJ DO BUTÓW TECHNICQLL 20ML
KLEJ DO BUTÓW TECHNICQLL 20ML

Opis szczegółowy KLEJ DO BUTÓW TECHNICQLL 20ML keyboard_arrow_down

Jednoskładnikowy klej na bazie poliuretanów do naprawy obuwia. Tworzy bardzo mocną, bezbarwną spoinę. Stosowany do łączenia różnego rodzaju materiałów, z których wykonane są buty - skóra, skaj, różnego rodzaju gumy, tkaniny powlekane, większość tworzyw sztucznych (polichlorek winylu, poliuretany, nylon), filc, a także drewno. Spoina klejowa jest wodoodporna oraz odporna na zmienne warunki atmosferyczne (śnieg, deszcz, promieniowanie UV) oraz temperaturę, dlatego może być stosowany do naprawy obuwia eksploatowanego w trudnych warunkach np. buty sportowe, buty trekkingowe. Największą zaletą tego kleju jest elastyczność, dzięki czemu spoina odporna jest na zginanie i ściskanie. Nie zawiera szkodliwego toluenu i cykloheksanu.
pokaż wszystko

Parametry produktu KLEJ DO BUTÓW TECHNICQLL 20ML keyboard_arrow_down

Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej, Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne
Hasła ostrzegawcze niebezpieczeństwo
Zagrożenie Tak
Rodzaj zagrożenia H225 – wysocełatwopalna ciecz i pary h319 – działa drażniąco na oczy h336 – może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 240 op. zb. (DU)
Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: PPH PARYS SP. Z O.O.
Ulica i numer: Anny Walentynowicz 1
Kod pocztowy i miasto: 20-328 LUBLIN PL
Gwarancja 24
Temperatura aplikacji 5 - 30 °C
Czas schnięcia 12 h (godz.)
Pojemność użytkowa 20 ml
Waga jednostkowa brutto 0,03 kg
Materiał wykonania Poliuretany rozpuszczone w rozpuszczalnikach organicznych
Rodzina kolorów Bezbarwny
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Kleje

Opinie i recenzje klientów o KLEJ DO BUTÓW TECHNICQLL 20ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy