_

Chemia gospodarcza marki BIL

Kupuj produkty z kategorii Chemia gospodarcza nie wychodząc z domu! W naszym sklepie internetowym znajdziesz środki czyszczące i piorące - płyny, proszki i tabletki - najlepszych marek takich jak Cilit, Calgon, Finish, Persil, Pronto, Ludwik, Fairy, Ludwik, Pur, Ariel, Vizir, Persil, Vanish i Omo. Nasz sklep oferuje odświeżacze powietrza, produkty do pielęgnacji podłogi, płyny do mycia naczyń, okien, luster, proszki do szorowania i mleczka, rękawiczki, środki do czyszczenia butów, skór, mebli, piekarników, środki do mycia WC, pielęgnacji dywanów i tapicerek, środki do udrażniania rur oraz środki przeciw owadom, gryzoniom i innym szkodnikom. Gwarantujemy niskie ceny, duży wybór, promocje i nowości oraz błyskawiczną dostawę prosto pod Twoje drzwi! Kupuj bez wychodzenia z domu w sklepie internetowym.
... pokaż wszystko
Znaleziono: 1
Na stronie: 2060120
Widok: ListaSiatka
Strona:

BIL SPORT ACTIVE JEANS 1000ML PŁYN DO PRANIA ODZIEŻY SPORTOWEJ I JEANSOWEJ

Numer artykułu:36626901

Marka: BIL

Sposób prania: Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej
Skład: Składniki: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, środek konserwujący: methylisothiasolinone, benzisothiasolinone, 2-bromo-2 nitropropane-1,3-diol; kompozycja zapachowa, linalool, hexyl cinnamal.
Dozowanie: Pranie ręczne 45ml na 5l wody; pranie w pralce, woda miękka i średnio twarda: pranie średniozabrudzone 70ml, pranie mocnozabrudzone 90ml; pranie w pralce, woda twarda: pranie średniozabrudzone 90ml, pranie mocnozabrudzone 110ml
Inne właściwości: Pielęgnacja i ochrona tkanin, neutralizacja brzydkich zapachów
Pojemność: 1000 ml
Zobacz więcej »

Oceny klientów

0 brak opinii (dodaj)
18.81
1 szt. z VAT
15.29 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Towar w magazynie
Dodaj
chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Strona: