_

Chemia gospodarcza marki DIX

Kupuj produkty z kategorii Chemia gospodarcza nie wychodząc z domu! W naszym sklepie internetowym znajdziesz środki czyszczące i piorące - płyny, proszki i tabletki - najlepszych marek takich jak Cilit, Calgon, Finish, Persil, Pronto, Ludwik, Fairy, Ludwik, Pur, Ariel, Vizir, Persil, Vanish i Omo. Nasz sklep oferuje odświeżacze powietrza, produkty do pielęgnacji podłogi, płyny do mycia naczyń, okien, luster, proszki do szorowania i mleczka, rękawiczki, środki do czyszczenia butów, skór, mebli, piekarników, środki do mycia WC, pielęgnacji dywanów i tapicerek, środki do udrażniania rur oraz środki przeciw owadom, gryzoniom i innym szkodnikom. Gwarantujemy niskie ceny, duży wybór, promocje i nowości oraz błyskawiczną dostawę prosto pod Twoje drzwi! Kupuj bez wychodzenia z domu w sklepie internetowym.
... pokaż wszystko
Znaleziono: 1
Na stronie: 2060120
Widok: ListaSiatka
Strona:

DIX PROFESSIONAL 0,5L EXPRESS CLEANER, PŁYN DO CZYSZCZENIA KUCHENKI, GRILLA, SZYBY KOMINKOWEJ

Numer artykułu:32817686

Marka: DIX

Konsystencja: Płyn
Skład: < 5% anionowy środek powierzchniowo-czynny, < 5% amfoteryczny środek powierzchniowo czynny, kompozycja zapachowa, wodorotlenek sodu
Sposób użycia: Przypaloną powierzchnię spryskać kilkakrotnie płynem. pozostawić na 5 min., następnie przy pomocy gąbki lub szmatki zetrzeć przypalenia. zmyć dokładnie wodą i wytrzeć do sucha.
Pojemność: 500 ml
Karta charakterystyki produktu: https://baza.wisebase.pl/media/img/original/33/85/338556.pdf
Zobacz więcej »

Oceny klientów

0 brak opinii (dodaj)
7.86
1 szt. z VAT
6.39 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Towar w magazynie
Dodaj
chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Strona: