_

LUDWIK ALL IN ONE TABLETKI DO ZMYWAREK ULTIMATE POWER 30 SZT.

LUDWIK ALL IN ONE TABLETKI DO ZMYWAREK ULTIMATE POWER 30 SZT.

LUDWIK ALL IN ONE TABLETKI DO ZMYWAREK ULTIMATE POWER 30 SZT.
LUDWIK ALL IN ONE TABLETKI DO ZMYWAREK ULTIMATE POWER 30 SZT.

Opis szczegółowy LUDWIK ALL IN ONE TABLETKI DO ZMYWAREK ULTIMATE POWER 30 SZT.

Unikalna formuła z tabletką w tabletce : bezwzględnie walczy z tłuszczem efektywnie usuwa trudne plamy nadaje kryształowy połysk zapewnia oszczędność wody i energii Ludwik All in one Ultimate Power tabletki do zmywarek łączą w sobie wszystkie niezbędne funkcje zapewniające nieskazitelną czystość naczyń i sztućców. Wielofunkcyjna tabletka Ludwika czyści, nabłyszcza, chroni szkło i stal nierdzewną przed matowieniem oraz zabezpiecza zmywarkę przed osadzaniem się kamienia. Funkcja zmiękczania wody pozwala na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie składników myjących. Enzymy są aktywne już w 30°C. Cytrusowy aromat tabletek nadaje długotrwały zapach świeżości w kuchni. Tabletka składa się z trzech warstw poziomych: zielonej, żółtej i białej. Wprowadziliśmy na rynek naszą innowację roku – tabletkę w tabletce. Nowatorskie rozwiązanie umożliwiło umiejscowienie tabletki w tabletce, dzięki czemu sekwencja jej rozpuszczania wspomaga proces mycia. Daje to idealny efekt jakościowy całego procesu. Tabletka ma kolor różowy.
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK ALL IN ONE TABLETKI DO ZMYWAREK ULTIMATE POWER 30 SZT.

Rodzaj produktu Tabletki
Ilość sztuk w opakowaniu 30 szt.
Zapach Cytrynowy
Nabłyszczanie Tak
Mycie naczyń w niskich temperaturach Tak
Ochrona zmywarki przed osadzaniem się kamienia Tak
Zawartość nominalna 540 g
Skład 5-15% związki wybielające na bazie tlenu; 5-15% polikarboksylany; <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne; <5% fosfoniany. enzymy, kompozycja zapachowa (limonene).
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Adres podmiotu wprowadzającego produkt na rynek 00-519 warszawa; ul. wspólna 25
Waga jednostkowa brutto 0,61 kg
Hasła ostrzegawcze uwaga
Kod CN 34022090
Zagrożenie Tak
Nazwa podmiotu wprowadzającego produkt na rynek GRUPA INCO S.A.
Zawartośc nominalna 540 g
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Rodzaj zagrożenia Działa drażniąco na oczy. działa drażniąco na skórę. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. dokładnie umyć ręce po użyciu. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. zawiera subtylizynę. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Tabletki, kapsułki i żele

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK ALL IN ONE TABLETKI DO ZMYWAREK ULTIMATE POWER 30 SZT.

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy