_

AMBI PUR ANTI TOBACCO WKŁAD DO ODŚWIEŻACZA POWIETRZA 20 ML

AMBI PUR ANTI TOBACCO WKŁAD DO ODŚWIEŻACZA POWIETRZA 20 ML

AMBI PUR ANTI TOBACCO WKŁAD DO ODŚWIEŻACZA POWIETRZA 20 ML

Opis szczegółowy AMBI PUR ANTI TOBACCO WKŁAD DO ODŚWIEŻACZA POWIETRZA 20 ML

"Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2). Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki delikatnej i świeżej woni cytrusów. Stwórz przyjemny nastrój dzięki elektrycznemu odświeżaczowi powietrza Ambi Pur i jego szerokiej gamie wysokiej jakości aromatów. Usuwa nieprzyjemne zapachy, pozwalając Tobie i Twoim gościom cieszyć się pełną świeżości wonią. Używaj wkładów do elektrycznych odświeżaczy powietrza Ambi Pur tylko z urządzeniami Ambi Pur, sprzedawanymi oddzielnie, aby wypełnić swój dom świeżością i zapachem, który będziesz czuć dzień po dniu i tydzień po tygodniu.
Jeśli chcesz poczuć natychmiastową świeżość, sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin lub odświeżacze powietrza do pomieszczeń i samochodu."
pokaż wszystko

Parametry produktu AMBI PUR ANTI TOBACCO WKŁAD DO ODŚWIEŻACZA POWIETRZA 20 ML

Rodzaj Wkład
Zapach Cytrusowy
Wymaga zasilania Tak
Oświadczenie Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
Zagrożenie Tak
Rodzaj zagrożenia Działa drażniąco na skórę. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej na skórze. działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. przechowywać poza zasięgiem dzieci. unikać kontaktu ze skórą i oczami. stosować rękawice ochronne. w przypadku kontaktu ze skórą: przemyć dużą ilością wody. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. nie wywoływać wymiotów.
Piktogramy GHS Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła
Zawartośc nominalna 20 ml
Karta charakterystyki produktu 454116
Stosowanie W pomieszczeniach
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 3,37 x 15,88 x 7,45 cm
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o AMBI PUR ANTI TOBACCO WKŁAD DO ODŚWIEŻACZA POWIETRZA 20 ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane