_

AMBI PUR CARIBBEAN ESCAPE ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ML

Numer artykułu: 53641858

Marka: Ambi Pur

Rodzaj: W sprayu
Zapach: Kokosowy
Oświadczenie: Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
Zagrożenie: Tak
Rodzaj zagrożenia: Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. chronić przed dziećmi. unikać kontaktu ze skórą i oczami. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić podczas używania. nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°c. 5% wagowych zawartości jest łatwopalne. zawiera benzisothiazolinone. może wywoływać reakcje alergiczne.
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

13.52
1 szt. z VAT
10.99 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

AMBI PUR CARIBBEAN ESCAPE ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ML

AMBI PUR CARIBBEAN ESCAPE ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ML

Opis szczegółowy AMBI PUR CARIBBEAN ESCAPE ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ML

Domowy odświeżacz powietrza Ambi Pur ze specjalną technologią OdourClear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając świeżą i delikatną woń. Zapach Caribbean Escape jest inspirowany świeżością kokosów i innych egzotycznych owoców, które kojarzą się z karaibską plażą otoczoną palmami. Daj się ponieść zmysłom i udaj się do egzotycznych miejsc. Ambi Pur Caribbean Escape zapewnia dwukrotnie dłużej trwający zapach, w porównaniu z naszymi standardowymi odświeżaczami, i jest efektem inspiracji świeżością kokosa i innych egzotycznych owoców kojarzących się z karaibską plażą otoczoną palmami. Technologia OdourClear zamiast tylko maskować, eliminuje brzydkie zapachy z Twojego domu, pozostawiając piękną, trwałą i świeżą woń. Zrelaksuj się i ciesz tą rozkoszą dla zmysłów. Większość domowych odświeżaczy powietrza zawiera niebezpieczny gaz, podczas gdy ten używany w produktach Ambi Pur to naturalny gaz nośny: azot. Ambi Pur to powiew świeżości, który usuwa nawet bardzo uporczywe, nieprzyjemne zapachy i pozostawia w powietrzu delikatną, świeżą woń, dzięki której Twój dom pachnie jak nowy – każdego dnia. Sięgnij po pełną gamę produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią OdourClear, takich jak odświeżacze do tkanin lub do samochodu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution, które usuwają nieprzyjemne zapachy nieprzerwanie przez okres aż do 90 dni.
pokaż wszystko

Parametry produktu AMBI PUR CARIBBEAN ESCAPE ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ML

Rodzaj W sprayu
Zapach Kokosowy
Oświadczenie Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
Zagrożenie Tak
Rodzaj zagrożenia Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. chronić przed dziećmi. unikać kontaktu ze skórą i oczami. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić podczas używania. nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°c. 5% wagowych zawartości jest łatwopalne. zawiera benzisothiazolinone. może wywoływać reakcje alergiczne.
Hasła ostrzegawcze uwaga
Piktogramy GHS Gazy pod ciśnieniem, Gazy sprężone, Gazy skroplone, Gazy skroplone schłodzone, Gazy rozpuszczone
Zawartośc nominalna 300 ml
Karta charakterystyki produktu 416096
Stosowanie W pomieszczeniach
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 6,4 x 24,5 x 5,9 cm
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o AMBI PUR CARIBBEAN ESCAPE ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane