AMBI PUR CARIBBEAN ESCAPE ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ML

favorite_border

Numer artykułu: 53641858

Marka: Ambi Pur

Forma produktu: W sprayu
Zapach: Kokosowy
Waga jednostkowa brutto: 0,38 kg
Zagrożenie: Tak
Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w: Polska
zobacz więcej »
16.54
1 szt. z VAT
13.45 PLN netto
55.08 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 53641858

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

AMBI PUR CARIBBEAN ESCAPE ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ML

AMBI PUR CARIBBEAN ESCAPE ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ML
AMBI PUR CARIBBEAN ESCAPE ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ML

Opis szczegółowy AMBI PUR CARIBBEAN ESCAPE ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ML keyboard_arrow_down

Domowy odświeżacz powietrza Ambi Pur ze specjalną technologią OdourClear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając świeżą i delikatną woń. Zapach Caribbean Escape jest inspirowany świeżością kokosów i innych egzotycznych owoców, które kojarzą się z karaibską plażą otoczoną palmami. Daj się ponieść zmysłom i udaj się do egzotycznych miejsc. Ambi Pur Caribbean Escape zapewnia dwukrotnie dłużej trwający zapach, w porównaniu z naszymi standardowymi odświeżaczami, i jest efektem inspiracji świeżością kokosa i innych egzotycznych owoców kojarzących się z karaibską plażą otoczoną palmami. Technologia OdourClear zamiast tylko maskować, eliminuje brzydkie zapachy z Twojego domu, pozostawiając piękną, trwałą i świeżą woń. Zrelaksuj się i ciesz tą rozkoszą dla zmysłów. Większość domowych odświeżaczy powietrza zawiera niebezpieczny gaz, podczas gdy ten używany w produktach Ambi Pur to naturalny gaz nośny: azot. Ambi Pur to powiew świeżości, który usuwa nawet bardzo uporczywe, nieprzyjemne zapachy i pozostawia w powietrzu delikatną, świeżą woń, dzięki której Twój dom pachnie jak nowy – każdego dnia. Sięgnij po pełną gamę produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią OdourClear, takich jak odświeżacze do tkanin lub do samochodu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution, które usuwają nieprzyjemne zapachy nieprzerwanie przez okres aż do 90 dni.
pokaż wszystko

Parametry produktu AMBI PUR CARIBBEAN ESCAPE ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ML keyboard_arrow_down

Forma produktu W sprayu
Zapach Kokosowy
Waga jednostkowa brutto 0,38 kg
Zagrożenie Tak
Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska
Stosowanie W pomieszczeniach
Zawartość nominalna 300 ml
Rodzaj zagrożenia Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić podczas używania. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. 5% wagowych zawartości jest łatwopalne. Zawiera Benzisothiazolinone. Może wywoływać reakcje alergiczne.
Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą.
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 132 op. zb. (DU)
Rodzaj produktu Aerozol
Trwałość produktu od daty produkcji 24 mies.
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Procter&Gamble
Ulica i numer: Zabraniecka 20
Kod pocztowy i miasto: 03-872 Warszawa PL
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Hasła ostrzegawcze uwaga
Skład Benzisothiazolinone
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Odświeżacze powietrza