AMBI PUR SPRING AWAKENING ODŚWIEŻACZ DO TKANIN W SPRAYU 500 ML

favorite_border

Numer artykułu: 36359164

Marka: Ambi Pur

Forma produktu: W płynie
Zapach: Kwiatowy
Waga jednostkowa brutto: 0,53 kg
Zagrożenie: Tak
Piktogramy GHS: Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
zobacz więcej »
17.77
1 szt. z VAT
14.45 PLN netto
35.54 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 36359164

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

AMBI PUR SPRING AWAKENING ODŚWIEŻACZ DO TKANIN W SPRAYU 500 ML

AMBI PUR SPRING AWAKENING ODŚWIEŻACZ DO TKANIN W SPRAYU 500 ML
AMBI PUR SPRING AWAKENING ODŚWIEŻACZ DO TKANIN W SPRAYU 500 ML

Opis szczegółowy AMBI PUR SPRING AWAKENING ODŚWIEŻACZ DO TKANIN W SPRAYU 500 ML keyboard_arrow_down

Odświeżacz do tkanin w sprayu Ambi Pur z technologią OdourClear oczyszcza materiały z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając świeżą, delikatną woń. Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany naturalną wiosenną świeżością Lenora. Odświeżacze do tkanin Ambi Pur to podmuch świeżości dla tkanin, które ciężko wyczyścić, takich jak obicia mebli, zasłony czy dywany. Każdego dnia tkaniny w Twoim domu absorbują uporczywe, nieprzyjemne zapachy, które są następnie stopniowo uwalniane z powrotem do powietrza. Dzięki nowej, wyjątkowej technologii OdourClear eliminującej przykrą woń, odświeżacz Ambi Pur oczyszcza tkaniny z nawet najbardziej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów i sprawia, że Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią. Sięgnij po pełną gamę produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią OdourClear, takich jak odświeżacze powietrza do pomieszczeń lub samochodu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution, które usuwają nieprzyjemne zapachy nieprzerwanie przez okres aż do 90 dni.
pokaż wszystko

Parametry produktu AMBI PUR SPRING AWAKENING ODŚWIEŻACZ DO TKANIN W SPRAYU 500 ML keyboard_arrow_down

Forma produktu W płynie
Zapach Kwiatowy
Waga jednostkowa brutto 0,53 kg
Zagrożenie Tak
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Stosowanie Do szaf i szafek
Zawartość nominalna 500 ml
Rodzaj zagrożenia Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami.W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.
Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą.
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 112 op. zb. (DU)
Rodzaj produktu Aerozol
Trwałość produktu od daty produkcji 18 mies.
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Procter&Gamble
Ulica i numer: Zabraniecka 20
Kod pocztowy i miasto: 03-872 Warszawa PL
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Hasła ostrzegawcze uwaga
Skład Benzisothiazolinone, Hexyl Cinnamal.
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Odświeżacze powietrza