_

PAŁACOWA PASTA DO PODŁÓG 440 ML

Numer artykułu: 31821309

Marka: Pałacowa

Sposób użycia: Przed użyciem zawartość butelki wstrząsnąć, w razie potrzeby ogrzać butelkę w kąpieli wodnej. na przygotowana (umyta i odkurzona) powierzchnie nanieść równomiernie za pomocą szmatki cienka warstwę pasty. w razie potrzeby szmatkę wymieniać. po wyschnięciu powierzchnie polerować do uzyskania połysku. pomieszczenie zamknięte w czasie stosowania preparatu należy wietrzyć do zaniku zapachu.
Zapach: Sosna, Miodowy
Pojemność: 440 ml
Stosowanie: Do paneli, Do powierzchni drewnianych
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG): 7,1 x 23 x 7,1 cm
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

10.81
1 szt. z VAT
8.79 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

PAŁACOWA PASTA DO PODŁÓG 440 ML

PAŁACOWA PASTA DO PODŁÓG 440 ML

Opis szczegółowy PAŁACOWA PASTA DO PODŁÓG 440 ML

Pałacowa to płynna pasta podłogowa na wosku pszczelim, sporządzona na bazie terpentyny i rozpuszczaliników organicznych z dodatkiem najwyższej jakości wosku pszczelego i wosków syntetycznych. Czyści, konserwuje, nadaje lustrzany połysk podłogom drewnianym i drewnopodobnym. Zawiera naturalne i syntetyczne woski, które doskonale zabezpieczają surowe drewno.
pokaż wszystko

Parametry produktu PAŁACOWA PASTA DO PODŁÓG 440 ML

Sposób użycia Przed użyciem zawartość butelki wstrząsnąć, w razie potrzeby ogrzać butelkę w kąpieli wodnej. na przygotowana (umyta i odkurzona) powierzchnie nanieść równomiernie za pomocą szmatki cienka warstwę pasty. w razie potrzeby szmatkę wymieniać. po wyschnięciu powierzchnie polerować do uzyskania połysku. pomieszczenie zamknięte w czasie stosowania preparatu należy wietrzyć do zaniku zapachu.
Zapach Sosna, Miodowy
Pojemność 440 ml
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 7,1 x 23 x 7,1 cm
Oświadczenie Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
Skład Węglowodory, c9-c11, n-alkany, izoalkany, cykliczne, <2% aromatycznych, terpantyna.
Zagrożenie Tak
Rodzaj zagrożenia Łatwopalna ciecz i pary. może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. połkniecie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Hasła ostrzegawcze niebezpieczeństwo
Piktogramy GHS Działanie uczulające na drogi oddechowe, Działanie mutagenne na komórki rozrodcze, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzene narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją, Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne, Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Zawartośc nominalna 440 ml
Karta charakterystyki produktu 352803
pokaż wszystko

Informacje o alergenach i składzie produktu

Przechowywanie »

Stosowanie Do paneli, Do powierzchni drewnianych

Opinie i recenzje klientów o PAŁACOWA PASTA DO PODŁÓG 440 ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy