_

LUDWIK EKOLOGICZNY PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 750 ML

favorite_border

Numer artykułu: 49186489

Marka: Ludwik

Skład: 5-15% anionowe środki powierzchniowe czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, phenoxyethanol, laurylamine dipropylenediamine, n-butyl-1,2- -benzisothiazolin-3-one, kompozycja zapachowa.
Zapach: Bezzapachowy
Sposób użycia: Zalecane dozowanie 5 ml (łyżeczka) płynu na 5 litrów wody. w przypadku naczyń lekko zabrudzonych dozowanie można zmniejszyć. nie używać wody bieżącej, lecz zanurzyć naczynia w wodzie i użyć zalecanej dawki w celu ograniczenia zużycia energii i wody oraz zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. naczynia po umyciu dokładnie spłukać zimną wodą. zalecenia: butelka nadaje się do ponownego napełnienia i wykorzystania.
Wydajność: 1 łyżeczka na 5l wody
Kompleks chroniący skórę: Tak
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

7.32
1 szt. z VAT
5.95 PLN netto
9.74 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 49186489

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

LUDWIK EKOLOGICZNY PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 750 ML

LUDWIK EKOLOGICZNY PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 750 ML
LUDWIK EKOLOGICZNY PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 750 ML

Opis szczegółowy LUDWIK EKOLOGICZNY PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 750 ML keyboard_arrow_down

Ludwik Ekologiczny BEZPIECZEŃSTWO I EKOLOGIA Unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność mycia. Dzięki niej naczynia po umyciu są czyste i lśniące. Ludwik płyn do naczyń spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel. Skuteczność mycia potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze. Nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych: Fosforanów, które przyczyniają się do eutrofizacji wód i w efekcie wymierania ryb i zakwitania akwenów wodnych Boranów – mogą być szkodliwe dla dziecka w łonie matki Konserwantów – mogą być przyczyną uczuleń Bezpieczne substancje zapachowe, zatwierdzone przez Ecolabel Opakowania spełniające wysokie wymagania środowiskowe i nadające się do recyklingu; biodegradowalne receptury
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK EKOLOGICZNY PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 750 ML keyboard_arrow_down

Skład 5-15% anionowe środki powierzchniowe czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, phenoxyethanol, laurylamine dipropylenediamine, n-butyl-1,2- -benzisothiazolin-3-one, kompozycja zapachowa.
Zapach Bezzapachowy
Sposób użycia Zalecane dozowanie 5 ml (łyżeczka) płynu na 5 litrów wody. w przypadku naczyń lekko zabrudzonych dozowanie można zmniejszyć. nie używać wody bieżącej, lecz zanurzyć naczynia w wodzie i użyć zalecanej dawki w celu ograniczenia zużycia energii i wody oraz zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. naczynia po umyciu dokładnie spłukać zimną wodą. zalecenia: butelka nadaje się do ponownego napełnienia i wykorzystania.
Wydajność 1 łyżeczka na 5l wody
Kompleks chroniący skórę Tak
Biodegradowalny Tak
Waga jednostkowa brutto 0,83 kg
Kod CN 3402 20 90
Zawartość nominalna 750 ml
Rodzaj zagrożenia Uwaga. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.
Liczba opakowań konsumenckich 15 szt.
Zagrożenie Tak
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
EU Eco Certyfikat - załącznik Kliknij w link
Hasła ostrzegawcze uwaga
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
EU Eco - Data ważności certyfikatu 2023-06-26
EU Eco etykieta Tak
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Wysokość palety 1,46 m
Liczba warstw na palecie 5 warstw (warstwa)
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 40 op. zb. (DU)
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety 8 op. zb. (DU)
Waga brutto 825,7 g
Wymiar opakowania (SxWxG) 100 x 250 x 56 mm
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Płyny do mycia naczyń

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK EKOLOGICZNY PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 750 ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy