_

LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 5KG - MIĘTA

favorite_border

Numer artykułu: 31515554

Marka: Ludwik

Skład: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne/anionic surfactants, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne/non-ionic surfactants, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne/ amphoteric surfactants. konserwant/preservative (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3- -diol), barwnik/dye (ci 19140, ci 42080), kompozycja zapachowa/ perfume.
Zapach: Miętowy
Sposób użycia: Stosować 1 łyżeczkę płynu na 5 l wody. po umyciu naczynia spłukać wodą.
Wydajność: 1 łyżeczka na 5l wody
Kompleks chroniący skórę: Tak
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

23.36
1 szt. z VAT
18.99 PLN netto
4.67 PLN brutto za kilogram

Numer artykułu: 31515554

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Dostępne zapachy:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 5KG - MIĘTA

LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 5KG - MIĘTA
LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 5KG - MIĘTA

Opis szczegółowy LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 5KG - MIĘTA keyboard_arrow_down

Płyn do mycia naczyń Ludwik posiada bardzo dobre właściwości myjące oraz wysoką zdolność do emulgowania tłuszczów. Przy pomocy Ludwika można myć naczynia zarówno w ciepłej, jak i zimnej wodzie. Płyn nie pozostawia zacieków na umytych powierzchniach, nadaje im połysk bez konieczności wycierania do sucha. Ludwik płyn do mycia naczyń o zapachu miętowym zawiera wyciąg z aloesu. Nowa receptura została również wzbogacona kompleksem witamin A,E,F,H, mającym działanie ochronne i odżywcze dla skóry rąk. Ludwik, poza swoim głównym zastosowaniem jako płynu do mycia naczyń, często używany jest do mycia i czyszczenia wszelkiego typu powierzchni sprzętów domowego użytku: mebli, lodówek, wykładzin, podłóg, glazury, dywanów i tworzyw sztucznych. Jest wydajny i bezpieczny dla środowiska. Posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny. Przebadany dermatologicznie.
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 5KG - MIĘTA keyboard_arrow_down

Skład 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne/anionic surfactants, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne/non-ionic surfactants, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne/ amphoteric surfactants. konserwant/preservative (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3- -diol), barwnik/dye (ci 19140, ci 42080), kompozycja zapachowa/ perfume.
Zapach Miętowy
Sposób użycia Stosować 1 łyżeczkę płynu na 5 l wody. po umyciu naczynia spłukać wodą.
Wydajność 1 łyżeczka na 5l wody
Kompleks chroniący skórę Tak
Biodegradowalny Tak
Waga jednostkowa brutto 5,17 kg
Krótki opis marketingowy Płyn do mycia naczyń ludwik posiada bardzo dobre właściwości myjące oraz wysoką zdolność do emulgowania tłuszczów. przy pomocy ludwika można myć naczynia zarówno w ciepłej, jak i zimnej wodzie. płyn nie pozostawia zacieków na umytych powierzchniach, nadaje im połysk bez konieczności wycierania do sucha. ludwik płyn do mycia naczyń o zapachu miętowym zawiera wyciąg z aloesu. nowa receptura została również wzbogacona kompleksem witamin a,e,f,h, mającym działanie ochronne i odżywcze dla skóry rąk. ludwik, poza swoim głównym zastosowaniem jako płynu do mycia naczyń, często używany jest do mycia i czyszczenia wszelkiego typu powierzchni sprzętów domowego użytku: mebli, lodówek, wykładzin, podłóg, glazury, dywanów i tworzyw sztucznych. jest wydajny i bezpieczny dla środowiska.
Kod CN 3402 20 90
Zawartość nominalna 5 kg
Rodzaj zagrożenia Uwaga. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. zawiera masę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo- -2h-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2h-izotiazol-3-onu. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Liczba opakowań konsumenckich 114 szt.
Zagrożenie Tak
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Typ palety Paleta 800 X 1200 mm
Hasła ostrzegawcze uwaga
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą.
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Wysokość palety 1,07 m
Maksymalna liczba warstw na palecie 3 warstw (warstwa)
Liczba warstw na palecie 3 warstw (warstwa)
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 114 op. zb. (DU)
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety 38 op. zb. (DU)
Waga brutto 5,17 kg
Wymiar opakowania (SxWxG) 195 x 308,5 x 128,5 mm
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 5KG - MIĘTA

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy