_

LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 900G - LIMONKA Z MELISĄ

favorite_border

Numer artykułu: 46993754

Marka: Ludwik

Skład: 5–15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne. konserwant (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol), kompozycja zapachowa (hexyl cinnamal, limonene).
Zapach: Limonkowy
Sposób użycia: Stosować 1 łyżeczkę płynu na 5 l wody. po umyciu naczynia spłukać wodą zdatną do spożycia.
Wydajność: 1 łyżeczka na 5l wody
Kompleks chroniący skórę: Tak
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

5.35
1 szt. z VAT
4.35 PLN netto
5.94 PLN brutto za kilogram

Numer artykułu: 46993754

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Dostępne zapachy:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 900G - LIMONKA Z MELISĄ

LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 900G - LIMONKA Z MELISĄ
LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 900G - LIMONKA Z MELISĄ

Opis szczegółowy LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 900G - LIMONKA Z MELISĄ keyboard_arrow_down

W naszym laboratorium badawczym stworzyliśmy nowe, ulepszone receptury płynów do naczyń Ludwik, które teraz są jeszcze bardziej skuteczne w usuwaniu zabrudzeń. W porównaniu do dotychczasowych receptur, posiadają one o ponad 25% większą zdolność usuwania tłuszczu i trudnych zabrudzeń spożywczych, co zostało potwierdzone badaniami w niezależnym, akredytowanym laboratorium zewnętrznym. Tym samym mają większą wydajność, dzięki czemu wystarczają na dłużej. Nowe, bardziej ergonomiczne butelki są jeszcze łatwiejsze do trzymania w dłoni, a specjalnie zaprojektowany uchwyt zmniejsza ryzyko wyśliźnięcia się butelki podczas zmywania. Dodatkowo, Ludwik wprowadza też nową linię płynów Duet Świeżości w 3 świeżych i ekscytujących zapachach: granat z werbeną, cytrusy z zieloną herbatą oraz limonka z melisą. Ludwik nie tylko pomaga w utrzymaniu czystości, ale dba też o środowisko naturalne oraz skórę dłoni naszych użytkowników ponieważ jego nowoczesna formuła płynów do naczyń jest biodegradowalna i posiada pozytywną ocenę dermatologiczną.
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 900G - LIMONKA Z MELISĄ keyboard_arrow_down

Skład 5–15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne. konserwant (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol), kompozycja zapachowa (hexyl cinnamal, limonene).
Zapach Limonkowy
Sposób użycia Stosować 1 łyżeczkę płynu na 5 l wody. po umyciu naczynia spłukać wodą zdatną do spożycia.
Wydajność 1 łyżeczka na 5l wody
Kompleks chroniący skórę Tak
Biodegradowalny Tak
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą.
Typ opakowania zbiorczego ostatniego poziomu na palecie Karton
Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (konsumenckiego) Butelka
Liczba opakowań konsumenckich 1 szt.
Waga jednostkowa brutto 0,95 kg
Krótki opis marketingowy W naszym laboratorium badawczym stworzyliśmy nowe, ulepszone receptury płynów do naczyń ludwik, które teraz są jeszcze bardziej skuteczne w usuwaniu zabrudzeń. w porównaniu do dotychczasowych receptur, posiadają one o ponad 25% większą zdolność usuwania tłuszczu i trudnych zabrudzeń spożywczych, co zostało potwierdzone badaniami w niezależnym, akredytowanym laboratorium zewnętrznym. tym samym mają większą wydajność, dzięki czemu wystarczają na dłużej. nowe, bardziej ergonomiczne butelki są jeszcze łatwiejsze do trzymania w dłoni, a specjalnie zaprojektowany uchwyt zmniejsza ryzyko wyśliźnięcia się butelki podczas zmywania. dodatkowo, ludwik wprowadza też nową linię płynów duet świeżości w 3 świeżych i ekscytujących zapachach: granat z werbeną, cytrusy z zieloną herbatą oraz limonka z melisą. ludwik nie tylko pomaga w utrzymaniu czystości, ale dba też o środowisko naturalne oraz skórę dłoni naszych użytkowników ponieważ jego nowoczesna formuła płynów do naczyń jest biodegradowalna i posiada pozytywną ocenę dermatologiczną.
Kod CN 3402 20 90
Zawartość nominalna 900 g
Rodzaj zagrożenia Uwaga. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. zawiera masę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2h-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2h-izotiazol-3-onu. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Zagrożenie Tak
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Typ opakowania pierwszego rzędu Karton
Typ palety Paleta 800 X 1200 mm
Hasła ostrzegawcze uwaga
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Opakowanie display Nie
Typ opakowania konsumenckiego Butelka
Liczba warstw na palecie 6 warstw (warstwa)
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 54 op. zb. (DU)
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety 9 op. zb. (DU)
Waga brutto 11,66 kg
Wymiar opakowania (SxWxG) 85 x 244,5 x 85 mm
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 900G - LIMONKA Z MELISĄ

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy