_

LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 250 ML

favorite_border

Numer artykułu: 43021724

Marka: Ludwik

Skład: 70 % alkohol etylowy, woda
Zastosowanie: Posiada działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. płyn przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością. może być stosowany w gospodarstwach domowych, jednostkach służby zdrowia, domach opieki i innych placówkach użyteczności publicznej oraz w zakładach przemysłowych na powierzchnie podłogowe, ponadpodłogowe, urządzenia.
Sposób użycia: Płyn nalezy naniesc bez rozcienczenia bezposrednio na powierzchnie i przedmioty, az do ich całkowitego zwilzenia. po upływie krótkiego czasu poddana dezynfekcji powierzchnia wysycha. w razie potrzeby nadmiar usunac za pomoca suchej chusteczki jednorazowej lub recznika papierowego.
Biodegradowalny: Tak
Wymiar opakowania (SxWxG): 170 x 250 x 160 mm
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

15.43
1 szt. z VAT
14.29 PLN netto
61.72 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 43021724

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 250 ML

LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 250 ML
LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 250 ML

Opis szczegółowy LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 250 ML keyboard_arrow_down

Ludwik-dezynfekujące płyny do powierzchni. Posiadają działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze. Płyny przeznaczone do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością. Mogą być stosowane w gospodarstwach domowych, jednostkach służby zdrowia, domach opieki i innych placówkach użyteczności publicznej oraz w zakładach przemysłowych na powierzchnie podłogowe, ponadpodłogowe i urządzenia.
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 250 ML keyboard_arrow_down

Skład 70 % alkohol etylowy, woda
Zastosowanie Posiada działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. płyn przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością. może być stosowany w gospodarstwach domowych, jednostkach służby zdrowia, domach opieki i innych placówkach użyteczności publicznej oraz w zakładach przemysłowych na powierzchnie podłogowe, ponadpodłogowe, urządzenia.
Sposób użycia Płyn nalezy naniesc bez rozcienczenia bezposrednio na powierzchnie i przedmioty, az do ich całkowitego zwilzenia. po upływie krótkiego czasu poddana dezynfekcji powierzchnia wysycha. w razie potrzeby nadmiar usunac za pomoca suchej chusteczki jednorazowej lub recznika papierowego.
Biodegradowalny Tak
Wymiar opakowania (SxWxG) 170 x 250 x 160 mm
Typ opakowania pierwszego rzędu Karton
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Typ opakowania zbiorczego ostatniego poziomu na palecie Karton
Rodzaj produktu Płyn
Zagrożenie Tak
Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (konsumenckiego) Butelka
Zawartość nominalna 250 ml
Typ opakowania konsumenckiego Aerozol
Hasła ostrzegawcze niebezpieczeństwo
Rodzaj zagrożenia Niebezpieczeństwo. działa drażniąco na oczy. wysoce łatwopalna ciecz i pary. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należny pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać woda przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.
Piktogramy GHS Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne, Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Opakowanie recyklingowe Nie
Krótki opis marketingowy Ludwik-dezynfekujące płyny do powierzchni. posiadają działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze. płyny przeznaczone do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością. mogą być stosowane w gospodarstwach domowych, jednostkach służby zdrowia, domach opieki i innych placówkach użyteczności publicznej oraz w zakładach przemysłowych na powierzchnie podłogowe, ponadpodłogowe i urządzenia.
Typ palety Paleta 800 X 1200 mm
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety 35 op. zb. (DU)
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Waga jednostkowa brutto 0,26 kg
Liczba warstw na palecie 4 warstw (warstwa)
Wysokość palety 1,15 m
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 140 op. zb. (DU)
Kod CN 3808 94 90
Waga brutto 261 g
Opakowanie display Nie
Liczba opakowań konsumenckich 1 szt.
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 250 ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy