_

LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 5 L

favorite_border

Numer artykułu: 19764844

Marka: Ludwik

Skład: 70 % alkohol etylowy, woda
Zastosowanie: Posiada działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. płyn przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością. może być stosowany w gospodarstwach domowych, jednostkach służby zdrowia, domach opieki i innych placówkach użyteczności publicznej oraz w zakładach przemysłowych na powierzchnie podłogowe, ponadpodłogowe, urządzenia.
Sposób użycia: Płyn nalezy naniesc bez rozcienczenia bezposrednio na powierzchnie i przedmioty, az do ich całkowitego zwilzenia. po upływie krótkiego czasu poddana dezynfekcji powierzchnia wysycha. w razie potrzeby nadmiar usunac za pomoca suchej chusteczki jednorazowej lub recznika papierowego.
Biodegradowalny: Tak
Karta charakterystyki produktu: https://baza.wisebase.pl/media/img/original/70/15/701532.pdf
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

86.39
1 szt. z VAT
79.99 PLN netto
17.28 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 19764844

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 5 L

LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 5 L
LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 5 L
LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 5 L

Opis szczegółowy LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 5 L keyboard_arrow_down

Ludwik-dezynfekujące płyny do powierzchni. Posiadają działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze. Płyny przeznaczone do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością. Mogą być stosowane w gospodarstwach domowych, jednostkach służby zdrowia, domach opieki i innych placówkach użyteczności publicznej oraz w zakładach przemysłowych na powierzchnie podłogowe, ponadpodłogowe i urządzenia.
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 5 L keyboard_arrow_down

Skład 70 % alkohol etylowy, woda
Zastosowanie Posiada działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. płyn przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością. może być stosowany w gospodarstwach domowych, jednostkach służby zdrowia, domach opieki i innych placówkach użyteczności publicznej oraz w zakładach przemysłowych na powierzchnie podłogowe, ponadpodłogowe, urządzenia.
Sposób użycia Płyn nalezy naniesc bez rozcienczenia bezposrednio na powierzchnie i przedmioty, az do ich całkowitego zwilzenia. po upływie krótkiego czasu poddana dezynfekcji powierzchnia wysycha. w razie potrzeby nadmiar usunac za pomoca suchej chusteczki jednorazowej lub recznika papierowego.
Biodegradowalny Tak
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Wymiar opakowania (SxWxG) 187,5 x 291,5 x 13135,5 mm
Waga jednostkowa brutto 4,51 kg
Rodzaj zagrożenia Niebezpieczeństwo. działa drażniąco na oczy. wysoce łatwopalna ciecz i pary. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należny pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać woda przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.
Opakowanie display Nie
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety 32 op. zb. (DU)
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Krótki opis marketingowy Ludwik-dezynfekujące płyny do powierzchni. posiadają działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze. płyny przeznaczone do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających, jak i nie mających kontaktu z żywnością. mogą być stosowane w gospodarstwach domowych, jednostkach służby zdrowia, domach opieki i innych placówkach użyteczności publicznej oraz w zakładach przemysłowych na powierzchnie podłogowe, ponadpodłogowe i urządzenia.
Typ palety Paleta 800 X 1200 mm
Liczba warstw na palecie 2 warstw (warstwa)
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 64 op. zb. (DU)
Kod CN 3808 94 90
Typ opakowania zbiorczego ostatniego poziomu na palecie Butelka
Rodzaj produktu Płyn
Zagrożenie Tak
Piktogramy GHS Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne, Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Waga brutto 4,51 kg
Liczba opakowań konsumenckich 64 szt.
Zawartość nominalna 5000 ml
Typ opakowania konsumenckiego Butelka
Hasła ostrzegawcze niebezpieczeństwo
Opakowanie recyklingowe Nie
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK DEZYNFEKUJĄCY PŁYN DO POWIERZCHNI 5 L

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy