_

LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML

Numer artykułu: 49067556

Marka: Ludwik

Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, phenoxyethanol, laurylamine dipropylenediamine, n-butyl-1,2-benzisothiazolin-3-one.
Zastosowanie: Ekologiczna pianka do czyszczenia powierzchni kuchennych. skutecznie czyści zlewozmywaki, blaty, kuchenki, okapy, kuchenki mikrofalowe oraz inne sprzęty kuchenne i powierzchnie zmywalne. skuteczność czyszczenia została potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze.
Sposób użycia: Spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić preparat na kilkanaście sekund, a w przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5-10 minut, po czym spłukać lub przetrzeć wilgotną ściereczką. następnie wytrzeć do sucha, aby uzyskać lśniącą powierzchnię. właściwe dawkowanie sprzyja niższemu zużyciu wody i energii oraz zmniejszeniu zanieczyszczenia wody. zalecenia: nie stosować na gorące powierzchnie. w razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. butelka nadaje się do ponownego napełnienia i wykorzystania.
Biodegradowalny: Tak
Pojemność/Waga [wartość liczbowa]: 750
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

9.46
1 szt. z VAT
7.69 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML

LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML
LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML

Opis szczegółowy LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML

Unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia. Dzięki niej powierzchnie w kuchni pozostają czyste i lśniące. Ludwik ekologiczna pianka do kuchni spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel.
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML

Skład <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, phenoxyethanol, laurylamine dipropylenediamine, n-butyl-1,2-benzisothiazolin-3-one.
Zastosowanie Ekologiczna pianka do czyszczenia powierzchni kuchennych. skutecznie czyści zlewozmywaki, blaty, kuchenki, okapy, kuchenki mikrofalowe oraz inne sprzęty kuchenne i powierzchnie zmywalne. skuteczność czyszczenia została potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze.
Sposób użycia Spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić preparat na kilkanaście sekund, a w przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5-10 minut, po czym spłukać lub przetrzeć wilgotną ściereczką. następnie wytrzeć do sucha, aby uzyskać lśniącą powierzchnię. właściwe dawkowanie sprzyja niższemu zużyciu wody i energii oraz zmniejszeniu zanieczyszczenia wody. zalecenia: nie stosować na gorące powierzchnie. w razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. butelka nadaje się do ponownego napełnienia i wykorzystania.
Biodegradowalny Tak
Pojemność/Waga [wartość liczbowa] 750
Pojemność 750 ml
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Hasła ostrzegawcze uwaga
Zawartośc nominalna 750 ml
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Waga jednostkowa brutto 0,83 kg
Zagrożenie Tak
EU Eco Certyfikat - załącznik Kliknij w link
Rodzaj zagrożenia Uwaga. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.
EU Eco - Data ważności certyfikatu 2023-06-26
EU Eco etykieta 1
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy