_

LUDWIK PŁYN DO ZATŁUSZCZONYCH POWIERZCHNI 750ML - AXOTIC FRUITS

Numer artykułu: 89130587

Marka: Ludwik

Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% edta i jego sole, konserwant (tris [n-hydroksypropyl] hexahydrotriazine), kompozycja zapachowa (limonene, linalool).
Zastosowanie: Nowoczesny preparat pianowy do czyszczenia powierzchni kuchennych. dzięki unikalnej recepturze aktywna piana skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe oraz przykre zapachy spalonego tłuszczu i nikotyny. doskonale czyści kuchenki, okapy, kuchenki mikrofalowe, lodówki, zamrażarki, frytkownice, zlewozmywaki, blaty oraz inne powierzchnie zmywalne.
Sposób użycia: Nanieść płyn na czyszczoną powierzchnię i wytrzeć do sucha. po użyciu powierzchnie, które mają kontakt z żywnością, spłukać wodą pitną. w razie wątpliwości co do użycia, zaleca się przeprowadzenie próby na niewielkiej powierzchni w niewidocznym miejscu. nie stosować na gorące powierzchnie.
Pojemność/Waga [wartość liczbowa]: 750
Pojemność: 750 ml
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

6.14
1 szt. z VAT
4.99 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

LUDWIK PŁYN DO ZATŁUSZCZONYCH POWIERZCHNI 750ML - AXOTIC FRUITS

LUDWIK PŁYN DO ZATŁUSZCZONYCH POWIERZCHNI 750ML - AXOTIC FRUITS
LUDWIK PŁYN DO ZATŁUSZCZONYCH POWIERZCHNI 750ML - AXOTIC FRUITS

Opis szczegółowy LUDWIK PŁYN DO ZATŁUSZCZONYCH POWIERZCHNI 750ML - AXOTIC FRUITS

Płyn do zatłuszczonych powierzchni Ludwik wykazuje wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń kuchennych, w szczególności tłuszczu i sadzy. Przeznaczony jest do mycia wszystkich urządzeń kuchennych, okapów, kuchenek, piekarników, grillów, kuchenek mikrofalowych, a także lodówek, zamrażarek i frytkownic. Preparat posiada także działanie dodatkowe – skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy, m.in. dym papierosowy. Ludwik do zatłuszczonych powierzchni jest łatwy do starcia i spłukania, nie pozostawia przy tym zacieków, ani smug na czyszczonych urządzeniach. Ludwik do zatłuszczonych powierzchni posiada pomarańczowy kolor i cytrusowy zapach, który nie wiąże się z innymi kuchennymi zapachami. Dostępny jest w nowoczesnej przezroczystej butelce, która wyposażona została w spryskiwacz spieniający ułatwiający użytkowanie produktu i bardziej skuteczne nanoszenie na pionowe powierzchnie. Posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny.
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK PŁYN DO ZATŁUSZCZONYCH POWIERZCHNI 750ML - AXOTIC FRUITS

Skład <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% edta i jego sole, konserwant (tris [n-hydroksypropyl] hexahydrotriazine), kompozycja zapachowa (limonene, linalool).
Zastosowanie Nowoczesny preparat pianowy do czyszczenia powierzchni kuchennych. dzięki unikalnej recepturze aktywna piana skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe oraz przykre zapachy spalonego tłuszczu i nikotyny. doskonale czyści kuchenki, okapy, kuchenki mikrofalowe, lodówki, zamrażarki, frytkownice, zlewozmywaki, blaty oraz inne powierzchnie zmywalne.
Sposób użycia Nanieść płyn na czyszczoną powierzchnię i wytrzeć do sucha. po użyciu powierzchnie, które mają kontakt z żywnością, spłukać wodą pitną. w razie wątpliwości co do użycia, zaleca się przeprowadzenie próby na niewielkiej powierzchni w niewidocznym miejscu. nie stosować na gorące powierzchnie.
Pojemność/Waga [wartość liczbowa] 750
Pojemność 750 ml
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Hasła ostrzegawcze uwaga
Zawartośc nominalna 750 ml
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Waga jednostkowa brutto 0,81 kg
Zagrożenie Tak
Rodzaj zagrożenia Chronić przed dziećmi. unikać zanieczyszczenia oczu. w przypadku kontaktu z oczami przepłukać dużą ilością zimnej wody. zaleca się stosowanie rękawic ochronnych.
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK PŁYN DO ZATŁUSZCZONYCH POWIERZCHNI 750ML - AXOTIC FRUITS

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane