_

PŁYN DO MYCIA I PIELĘGNACJI NAGROBKÓW 40 ML

Numer artykułu: 58525221

Marka: Madonis

Skład: Anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (geraniol, citronellol), 2-bromo-3nitroporpane-1,3-diol, octylisothiazolinone
Zastosowanie: Specjalistyczny preparat do czyszczenia i pielęgnacji płyt oraz innych elementów nagrobków wykonanych z marmuru, granitu, kamienia oraz betonu. produkt do powszechnego użytku.
Sposób użycia: Zawartość ampułki wlać do 5 l wody. zmyć powierzchnię. pozostawić do wyschnięcia. preparat skuteczny również przy użyciu zimne wody.
Biodegradowalny: Tak
Zagrożenie: Tak
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

2.94
1 szt. z VAT
2.39 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

PŁYN DO MYCIA I PIELĘGNACJI NAGROBKÓW 40 ML

PŁYN DO MYCIA I PIELĘGNACJI NAGROBKÓW 40 ML

Opis szczegółowy PŁYN DO MYCIA I PIELĘGNACJI NAGROBKÓW 40 ML

Specjalistyczny preparat do czyszczenia i pielęgnacji płyt oraz innych elementów nagrobków wykonanych z marmuru, granitu, kamienia oraz betonu. Doskonale usuwa wszelkie zzielenienia, naloty z mchu i grzybów oraz zanieczyszczenia atmosferyczne i błoto. Nie zabarwia płyty nagrobkowej, nie niszczy powierzchni, pielęgnuje kamień, uwydatnia jego kolor i strukturę, nie pozostawia zacieków i smug. Idealnie czyści szkody, tarasy, parapety.
pokaż wszystko

Parametry produktu PŁYN DO MYCIA I PIELĘGNACJI NAGROBKÓW 40 ML

Skład Anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (geraniol, citronellol), 2-bromo-3nitroporpane-1,3-diol, octylisothiazolinone
Zastosowanie Specjalistyczny preparat do czyszczenia i pielęgnacji płyt oraz innych elementów nagrobków wykonanych z marmuru, granitu, kamienia oraz betonu. produkt do powszechnego użytku.
Sposób użycia Zawartość ampułki wlać do 5 l wody. zmyć powierzchnię. pozostawić do wyschnięcia. preparat skuteczny również przy użyciu zimne wody.
Biodegradowalny Tak
Zagrożenie Tak
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Agrecol Sp. z o.o.
Ulica i numer: Mesznary 2
Kod pocztowy i miasto: 98-400 Wieruszów PL
Numer telefonu: 62/ 78- 32-000
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Rodzaj zagrożenia Działa drażniąco
Zawartośc nominalna 40 ml
Zawartość nominalna 40 ml
Rodzaj produktu Płyn
Waga jednostkowa brutto 0,04 kg
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o PŁYN DO MYCIA I PIELĘGNACJI NAGROBKÓW 40 ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy