_

LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML

Numer artykułu: 17902537

Marka: Ludwik

Rodzaj produktu: Mleczko
Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne / non-ionic surfactants, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne / anionic surfactants, <5% edta i jego sole / edta and salts thereof, konserwant / preservative [tris (n-hydroxypropyl) hexahydrotriazine], kompozycja zapachowa / perfume (limonene).
Zastosowanie: Do powierzchni ze stali nierdzewnej, Do zlewozmywaków, Do powierzchni z chromu, Do glazury, Do terakoty, Do porcelany, Blat
Sposób użycia: Spryskać czyszczoną powierzchnię i przetrzeć wilgotną ściereczką. w przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5 minut, po czym przetrzeć ściereczką. posiada świadectwo jakości zdrowotnej pzh. data ważności na opakowaniu. zalecenia: nie stosować na gorące powierzchnie. w razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. zaleca się stosowanie rękawic ochronnych.
Zapach: Cytrynowy
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

10.07
1 szt. z VAT
8.19 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML

LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML
LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML

Opis szczegółowy LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML

Mleczko do czyszczenia powierzchni kuchennych skutecznie usuwa tłuszcz, przypalone jedzenie, lepki brud. Skutecznie czyści zlewozmywaki, blaty, kuchenki mikrofalowe oraz inne sprzęty kuchenne i powierzchnie zmywalne. Mleczko jest łatwe w użyciu, wystarczy spryskać czyszczoną powierzchnię i przetrzeć wilgotną ściereczką. Aktywna piana gwarantuje wyjątkową siłę czyszczenia , bez zarysowań, bez zacieków. Mleczko ma zapach cytrusowy. Posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny.
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML

Rodzaj produktu Mleczko
Skład <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne / non-ionic surfactants, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne / anionic surfactants, <5% edta i jego sole / edta and salts thereof, konserwant / preservative [tris (n-hydroxypropyl) hexahydrotriazine], kompozycja zapachowa / perfume (limonene).
Zastosowanie Do powierzchni ze stali nierdzewnej, Do zlewozmywaków, Do powierzchni z chromu, Do glazury, Do terakoty, Do porcelany, Blat
Sposób użycia Spryskać czyszczoną powierzchnię i przetrzeć wilgotną ściereczką. w przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5 minut, po czym przetrzeć ściereczką. posiada świadectwo jakości zdrowotnej pzh. data ważności na opakowaniu. zalecenia: nie stosować na gorące powierzchnie. w razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. zaleca się stosowanie rękawic ochronnych.
Zapach Cytrynowy
Biodegradowalny Tak
Pojemność/Waga [wartość liczbowa] 750
Pojemność 750 ml
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Kod CN 34022090
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Hasła ostrzegawcze uwaga
Rodzaj zagrożenia Nie stosować na gorące powierzchnie. w razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. zaleca się stosowanie rękawic ochronnych. chronić przed dziećmi.
Zagrożenie Tak
Waga jednostkowa brutto 0,82 kg
Zawartośc nominalna 750 ml
Zawartość nominalna 750 ml
Działanie Odtłuszczające, Oczyszczające
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy