_

LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI SPRAY 750ML

Numer artykułu: 17971482

Marka: Ludwik

Konsystencja: Mleczko
Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne / non-ionic surfactants, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne / anionic surfactants, konserwant / preservative (2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone), kompozycja zapachowa / perfume.
Sposób użycia: Spryskać czyszczoną powierzchnię i przetrzeć wilgotną ściereczką. następnie wytrzeć do sucha, aby uzyskać lśniącą powierzchnię. w przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5-10 minut, po czym przetrzeć ściereczką. posiada świadectwo jakości zdrowotnej pzh. data ważności na opakowaniu. zalecenia: nie stosować na gorące powierzchnie. w razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. nie używać do czyszczenia marmuru i powierzchni z wapienia. zaleca się stosowanie rękawic ochronnych.
Zapach: Kwiatowy
Biodegradowalny: Tak
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

10.07
1 szt. z VAT
8.19 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI SPRAY 750ML

LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI SPRAY 750ML
LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI SPRAY 750ML

Opis szczegółowy LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI SPRAY 750ML

Mleczko do czyszczenia łazienki skutecznie usuwa kamień, osady z wody, rdzę, resztki mydła. Skutecznie czyści powierzchnie ceramiczne, chromowane, szklane i ze stali nierdzewnej w kuchni i łazience, pozostawiając je czyste i lśniące. Jest łatwe w użyciu, wystarczy spryskać czyszczoną powierzchnię i przetrzeć wilgotną ściereczką. Aktywna piana gwarantuje wyjątkową siłę czyszczenia , bez zarysowań, bez zacieków. Mleczko ma zapach kwiatowy. Posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny.
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI SPRAY 750ML

Konsystencja Mleczko
Skład <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne / non-ionic surfactants, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne / anionic surfactants, konserwant / preservative (2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone), kompozycja zapachowa / perfume.
Sposób użycia Spryskać czyszczoną powierzchnię i przetrzeć wilgotną ściereczką. następnie wytrzeć do sucha, aby uzyskać lśniącą powierzchnię. w przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5-10 minut, po czym przetrzeć ściereczką. posiada świadectwo jakości zdrowotnej pzh. data ważności na opakowaniu. zalecenia: nie stosować na gorące powierzchnie. w razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. nie używać do czyszczenia marmuru i powierzchni z wapienia. zaleca się stosowanie rękawic ochronnych.
Zapach Kwiatowy
Biodegradowalny Tak
Pojemność/Waga [wartość liczbowa] 750
Pojemność 750 ml
Zagrożenie Tak
Hasła ostrzegawcze uwaga
Zawartość nominalna 750 ml
Zawartośc nominalna 750 ml
Rodzaj zagrożenia Chronić przed dziećmi. zawiera mieszaninę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-4-izotiazolin-3-onu i 2-metylo-2h-izotiazol- 3-onu. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Waga jednostkowa brutto 0,86 kg
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Środki do mycia łazienki i WC

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI SPRAY 750ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy