_

VACO GRANULAT NA SZCZURY I MYSZY 400 G

Numer artykułu: 27852425

Marka: vaco

Rodzaj: Granulat
Sposób użycia: Przy zwalczaniu szczurów: stosować 100-150 g co 5-10 m w pobliżu nor, miejsc przebywania. przy zwalczaniu myszy: 20-30 g co 2-5 m. chronić przed dziećmi i zwierzętami domowymi nie będącymi przedmiotem zwalczania. trutka na gryzonie powinna być uzupełniana do momentu całkowitej eliminacji gryzoni (następuje to po ok. 2 tyg.)
Numer katalogowy dostawcy: Dv55
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG): 11,2 x 13,7 x 9,6 cm
Oświadczenie: Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

13.93
1 szt. z VAT
12.90 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

VACO GRANULAT NA SZCZURY I MYSZY 400 G

VACO GRANULAT NA SZCZURY I MYSZY 400 G

Opis szczegółowy VACO GRANULAT NA SZCZURY I MYSZY 400 G

Jakość VACO poparta wieloletnim doświadczeniem w walce z gryzoniami zaowocowała specjalną liną produktów dla użytkowników domowych. Granulat opracowany przez specjalistów z VACO wyróżnia odpowiednio dobrana twardość i wielkość granulki, która jest niezwykle atrakcyjna dla myszy i szczurów. Preparat zawiera związki skutecznie wabiące gryzonie, a specjalny składnik mumifikujący hamuje rozkład martwego gryzonia. Ponadto preparat wykazuje dużą tolerancje na wilgoć, wydłużając swoje działanie gryzoniobójcze. Poręczne saszetki umożliwiają precyzyjne i bezpieczne dozowanie a Bitrex, nadaje gorzki smak, przez co zniechęca do przypadkowego spożycia przez dzieci i zwierzęta domowe. Wybór produktów VACO to bezkompromisowa jakość w walce z gryzoniami w najlepszej cenie na polskim rynku.
pokaż wszystko

Parametry produktu VACO GRANULAT NA SZCZURY I MYSZY 400 G

Rodzaj Granulat
Sposób użycia Przy zwalczaniu szczurów: stosować 100-150 g co 5-10 m w pobliżu nor, miejsc przebywania. przy zwalczaniu myszy: 20-30 g co 2-5 m. chronić przed dziećmi i zwierzętami domowymi nie będącymi przedmiotem zwalczania. trutka na gryzonie powinna być uzupełniana do momentu całkowitej eliminacji gryzoni (następuje to po ok. 2 tyg.)
Numer katalogowy dostawcy Dv55
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 11,2 x 13,7 x 9,6 cm
Oświadczenie Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
Zagrożenie Tak
Rodzaj zagrożenia H373 może powodować uszkodzenie narządów poprzez długotrwałe lub narażenie powtarzane. p102 chronić przed dziećmi. p280 stosować rękawice ochronne. p301 + p310 w przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub z lekarzem. p401 przechowywać z dala od żywności, napojów i pasz. p501 zawartość/pojemnik usuwać do autoryzowanego zakładu utylizacji odpadów.
Hasła ostrzegawcze uwaga
Piktogramy GHS Działanie uczulające na drogi oddechowe, Działanie mutagenne na komórki rozrodcze, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzene narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją
Zawartośc nominalna 400 g
Karta charakterystyki produktu 366802
Zakres stosowania Zwalcza: szczury, myszy i inne gryzonie.
Substancje aktywne Bromadiolon 0,005%
Numer pozwolenia na obrót 20130090
Gwarancja [mies.] 12 mies.
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Środki biobójcze przeciw owadom, gryzoniom i innym szkodnikom

Opinie i recenzje klientów o VACO GRANULAT NA SZCZURY I MYSZY 400 G

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane