_

VACO PROFESSIONAL ZIARNO NA SZCZURY I MYSZY (BROMADIOLONE TRUTKA ZBOŻOWA) 8 OZ.

Numer artykułu: 89669337

Marka: vaco

Sposób użycia: Zbadać miejsce, zlokalizować ścieżki, nory, odchody i ślady uszkodzeń; wyznaczyć miejsca wabienia dla gryzoni docelowych. wykładanie przynęty dla szczurów: umieścić przynęty ziarno gryzoniobójcze vaco professional na szczury i myszy w miejscach wabienia odwiedzanych przez szczury. wybrać odpowiednią liczbę suchych miejsc wabienia w całym opanowanym przez gryzonie obszarze, na ścieżkach, w norach i w miejscach występowania odchodów.
Piktogramy GHS: Działanie uczulające na drogi oddechowe, Działanie mutagenne na komórki rozrodcze, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzene narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją
Zawartośc nominalna: 226 g
Zakres stosowania: Do stosowania jako rodentycyd do zwalczania szczura wędrownego (rattus norvegicus), szczura śniadego (rattus rattus) i myszy (mus musculus) w pomieszczeniach i wokół budynków w celu ochrony zdrowia publicznego, produktów magazynowanych i dóbr materialnych.
Substancje aktywne: Bromadiolon (0,005% wag. 50 ppm bromadiolon)
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

12.85
10.25
1 szt. z VAT
-20%
9.49 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

VACO PROFESSIONAL ZIARNO NA SZCZURY I MYSZY (BROMADIOLONE TRUTKA ZBOŻOWA) 8 OZ.

VACO PROFESSIONAL ZIARNO NA SZCZURY I MYSZY (BROMADIOLONE TRUTKA ZBOŻOWA) 8 OZ.
VACO PROFESSIONAL ZIARNO NA SZCZURY I MYSZY (BROMADIOLONE TRUTKA ZBOŻOWA) 8 OZ.

Opis szczegółowy VACO PROFESSIONAL ZIARNO NA SZCZURY I MYSZY (BROMADIOLONE TRUTKA ZBOŻOWA) 8 OZ.

VACO PROFESSIONAL Ziarno na szczury i myszy (Bromadiolone trutka zbożowa) jest to przynęta w ziarnie, zawierająca Bromadiolon (0,005% wag.) do stosowania jako rodentycyd do zwalczania szczura wędrownego (Rattus norvegicus), szczura śniadego (Rattus rattus) i myszy (Mus musculus) w pomieszczeniach i wokół budynków w celu ochrony zdrowia publicznego, produktów magazynowanych i dóbr materialnych.
pokaż wszystko

Parametry produktu VACO PROFESSIONAL ZIARNO NA SZCZURY I MYSZY (BROMADIOLONE TRUTKA ZBOŻOWA) 8 OZ.

Sposób użycia Zbadać miejsce, zlokalizować ścieżki, nory, odchody i ślady uszkodzeń; wyznaczyć miejsca wabienia dla gryzoni docelowych. wykładanie przynęty dla szczurów: umieścić przynęty ziarno gryzoniobójcze vaco professional na szczury i myszy w miejscach wabienia odwiedzanych przez szczury. wybrać odpowiednią liczbę suchych miejsc wabienia w całym opanowanym przez gryzonie obszarze, na ścieżkach, w norach i w miejscach występowania odchodów.
Piktogramy GHS Działanie uczulające na drogi oddechowe, Działanie mutagenne na komórki rozrodcze, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzene narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją
Zawartośc nominalna 226 g
Zakres stosowania Do stosowania jako rodentycyd do zwalczania szczura wędrownego (rattus norvegicus), szczura śniadego (rattus rattus) i myszy (mus musculus) w pomieszczeniach i wokół budynków w celu ochrony zdrowia publicznego, produktów magazynowanych i dóbr materialnych.
Substancje aktywne Bromadiolon (0,005% wag. 50 ppm bromadiolon)
Numer pozwolenia na obrót 20130093
Gwarancja 24 mies.
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: VACO Sp. z o.o.
Ulica i numer: ul. Dąbrowskiego 44
Kod pocztowy i miasto: 50-457 Wrocław PL
Numer telefonu: 717507300
Waga jednostkowa brutto 0,31 kg
Numer katalogowy dostawcy Dv00058
Zagrożenie Nie
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o VACO PROFESSIONAL ZIARNO NA SZCZURY I MYSZY (BROMADIOLONE TRUTKA ZBOŻOWA) 8 OZ.

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy