_

CYPRYS CHUSTECZKI NAWILŻANE DO OBUWIA I GALANTERII SKÓRZANEJ

Numer artykułu: 57151672

Marka: Cyprys

Skład: <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne; środek konserwujący, methylisothiazolinone, benzisothiazolinone, kompozycja zapachowa.
Zastosowanie - do materiału: Skóra naturalna
Kolor: Bezbarwny
Sposób użycia: Przed użyciem wykonać próbę trwałości kolorów na niewidocznej części obuwia. po wyjęciu chusteczki szczelnie zamknąć opakowanie, zabezpiczając produkt przed wyschnięciem. delikatnie czyścić usuwając wszystkie zabrudzenia, następnie polerować aż do uzyskania pożądanego efektu. unikać przemoczenia. po zużyciu wyrzucić. nie wrzucać do toalety. umyć ręce po zastosowaniu. produkt nie służy do higieny osobistej. przestrzegać warunków konserwacji i pielęgnacji zalecanych przez producentów obuwia. nie stosować do zamszu i nubuku oraz skór ekologicznych.
Karta charakterystyki produktu: https://baza.wisebase.pl/media/img/original/36/54/365447.pdf
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

8.35
1 szt. z VAT
6.79 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

CYPRYS CHUSTECZKI NAWILŻANE DO OBUWIA I GALANTERII SKÓRZANEJ

CYPRYS CHUSTECZKI NAWILŻANE DO OBUWIA I GALANTERII SKÓRZANEJ
CYPRYS CHUSTECZKI NAWILŻANE DO OBUWIA I GALANTERII SKÓRZANEJ
CYPRYS CHUSTECZKI NAWILŻANE DO OBUWIA I GALANTERII SKÓRZANEJ

Opis szczegółowy CYPRYS CHUSTECZKI NAWILŻANE DO OBUWIA I GALANTERII SKÓRZANEJ

Chusteczki nawilżane Cyprys zostały stworzone do szybkiego i łatwego czyszczenia butów wykonanych z gładkiej skóry. Wygodne opakowanie sprawia, że są niezbędną i bardzo pomocną rzeczą nie tylko w domu, ale również w drodze do pracy, na ważne spotkanie, w dłuższej podróży czy podczas deszczowej pogody. To doskonały przedmiot do torebki i aktówki, który zapewni estetyczny wygląd butów w każdej nieprzewidzianej sytuacji. ZALETY CHUSTECZEK CYPRYS: - doskonale czyszczą usuwając wszelkie plamy i zabrudzenia - podkreślają kolor naturalnej skóry - pozostawiają subtelny połysk - posiadają właściwości nawilżające - chronią przed wysuszaniem i pękaniem skóry - nie pozostawiają smug oraz tłustego nalotu - odpowiednie do wszystkich kolorów obuwia - mają delikatny, przyjemny zapach Chusteczki CYPRYS można również wykorzystać do szybkiego wyczyszczenia torebki, paska, rękawiczek, portfela, odzieży i innych przedmiotów wykonanych ze skóry licowej.
pokaż wszystko

Parametry produktu CYPRYS CHUSTECZKI NAWILŻANE DO OBUWIA I GALANTERII SKÓRZANEJ

Skład <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne; środek konserwujący, methylisothiazolinone, benzisothiazolinone, kompozycja zapachowa.
Zastosowanie - do materiału Skóra naturalna
Kolor Bezbarwny
Sposób użycia Przed użyciem wykonać próbę trwałości kolorów na niewidocznej części obuwia. po wyjęciu chusteczki szczelnie zamknąć opakowanie, zabezpiczając produkt przed wyschnięciem. delikatnie czyścić usuwając wszystkie zabrudzenia, następnie polerować aż do uzyskania pożądanego efektu. unikać przemoczenia. po zużyciu wyrzucić. nie wrzucać do toalety. umyć ręce po zastosowaniu. produkt nie służy do higieny osobistej. przestrzegać warunków konserwacji i pielęgnacji zalecanych przez producentów obuwia. nie stosować do zamszu i nubuku oraz skór ekologicznych.
Karta charakterystyki produktu https://baza.wisebase.pl/media/img/original/36/54/365447.pdf
Zawartośc nominalna 55 g
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Rodzaj zagrożenia Działa drażniąco na oczy.
Zagrożenie Tak
Oświadczenie Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o CYPRYS CHUSTECZKI NAWILŻANE DO OBUWIA I GALANTERII SKÓRZANEJ

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane