_

LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML

favorite_border

Numer artykułu: 49067556

Marka: Ludwik

Rodzaj produktu: Spray
Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, phenoxyethanol, laurylamine dipropylenediamine, n-butyl-1,2-benzisothiazolin-3-one.
Zastosowanie: Blat, Do glazury, Do terakoty
Sposób użycia: Spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić preparat na kilkanaście sekund, a w przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5-10 minut, po czym spłukać lub przetrzeć wilgotną ściereczką. następnie wytrzeć do sucha, aby uzyskać lśniącą powierzchnię. właściwe dawkowanie sprzyja niższemu zużyciu wody i energii oraz zmniejszeniu zanieczyszczenia wody. zalecenia: nie stosować na gorące powierzchnie. w razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. butelka nadaje się do ponownego napełnienia i wykorzystania.
Zapach: Ziołowy
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

9.98
1 szt. z VAT
8.11 PLN netto
13.27 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 49067556

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML

LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML
LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML

Opis szczegółowy LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML keyboard_arrow_down

W TROSCE O CIEBIE I ŚRODOWISKO, W KTÓRYM ŻYJESZ, STWORZYLIŚMY INNOWACYJNĄ LINIĘ WYSOCE SKUTECZNYCH I W PEŁNI EKOLOGICZNYCH PRODUKTÓW MARKI LUDWIK. Unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia. Dzięki niej powierzchnie w kuchni pozostają czyste i lśniące. Ludwik ekologiczna pianka do kuchni spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel.
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML keyboard_arrow_down

Rodzaj produktu Spray
Skład <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, phenoxyethanol, laurylamine dipropylenediamine, n-butyl-1,2-benzisothiazolin-3-one.
Zastosowanie Blat, Do glazury, Do terakoty
Sposób użycia Spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić preparat na kilkanaście sekund, a w przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5-10 minut, po czym spłukać lub przetrzeć wilgotną ściereczką. następnie wytrzeć do sucha, aby uzyskać lśniącą powierzchnię. właściwe dawkowanie sprzyja niższemu zużyciu wody i energii oraz zmniejszeniu zanieczyszczenia wody. zalecenia: nie stosować na gorące powierzchnie. w razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. butelka nadaje się do ponownego napełnienia i wykorzystania.
Zapach Ziołowy
Biodegradowalny Tak
Typ opakowania zbiorczego ostatniego poziomu na palecie Karton
Typ opakowania pierwszego rzędu Karton
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Typ palety Paleta 800 X 1200 mm
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Zagrożenie Tak
Kod CN 3402 20 90
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety 20 op. zb. (DU)
Zawartość nominalna 750 ml
Waga brutto 827 g
Krótki opis marketingowy W trosce o ciebie i środowisko, w którym żyjesz, stworzyliśmy innowacyjną linię wysoce skutecznych i w pełni ekologicznych produktów marki ludwik. unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia. dzięki niej powierzchnie w kuchni pozostają czyste i lśniące. ludwik ekologiczna pianka do kuchni spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym eu ecolabel.
Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (konsumenckiego) Butelka
Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą.
EU Eco Certyfikat - załącznik Kliknij w link
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 100 op. zb. (DU)
Rodzaj zagrożenia Uwaga. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.
Dodatkowy opis produktu W trosce o ciebie i środowisko, w którym żyjesz, stworzyliśmy innowacyjną linię wysoce skutecznych i w pełni ekologicznych produktów marki ludwik. unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia. dzięki niej powierzchnie w kuchni pozostają czyste i lśniące. ludwik ekologiczna pianka do kuchni spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym eu ecolabel.
Waga jednostkowa brutto 0,83 kg
EU Eco etykieta Tak
Hasła ostrzegawcze uwaga
Wymiar opakowania (SxWxG) 107 x 284 x 63 mm
Typ opakowania konsumenckiego Butelka
EU Eco - Data ważności certyfikatu 2023-06-26
Liczba warstw na palecie 5 warstw (warstwa)
Liczba opakowań konsumenckich 600 szt.
Działanie Oczyszczające
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK EKOLOGICZNA PIANKA DO CZYSZCZENIA KUCHNI 750 ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy