_

LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML

favorite_border

Numer artykułu: 17902537

Marka: Ludwik

Rodzaj produktu: Mleczko
Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne / non-ionic surfactants, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne / anionic surfactants, <5% edta i jego sole / edta and salts thereof, konserwant / preservative [tris (n-hydroxypropyl) hexahydrotriazine], kompozycja zapachowa / perfume (limonene).
Zastosowanie: Do powierzchni ze stali nierdzewnej, Do zlewozmywaków, Do powierzchni z chromu, Do glazury, Do terakoty, Do porcelany, Blat
Sposób użycia: Spryskać czyszczoną powierzchnię i przetrzeć wilgotną ściereczką. w przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5 minut, po czym przetrzeć ściereczką. posiada świadectwo jakości zdrowotnej pzh. data ważności na opakowaniu. zalecenia: nie stosować na gorące powierzchnie. w razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. zaleca się stosowanie rękawic ochronnych.
Zapach: Cytrynowy
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

9.34
1 szt. z VAT
7.59 PLN netto
12.42 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 17902537

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML

LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML
LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML

Opis szczegółowy LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML keyboard_arrow_down

Mleczko do czyszczenia powierzchni kuchennych skutecznie usuwa tłuszcz, przypalone jedzenie, lepki brud. Skutecznie czyści zlewozmywaki, blaty, kuchenki mikrofalowe oraz inne sprzęty kuchenne i powierzchnie zmywalne. Mleczko jest łatwe w użyciu, wystarczy spryskać czyszczoną powierzchnię i przetrzeć wilgotną ściereczką. Aktywna piana gwarantuje wyjątkową siłę czyszczenia , bez zarysowań, bez zacieków. Mleczko ma zapach cytrusowy. Posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny.
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML keyboard_arrow_down

Rodzaj produktu Mleczko
Skład <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne / non-ionic surfactants, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne / anionic surfactants, <5% edta i jego sole / edta and salts thereof, konserwant / preservative [tris (n-hydroxypropyl) hexahydrotriazine], kompozycja zapachowa / perfume (limonene).
Zastosowanie Do powierzchni ze stali nierdzewnej, Do zlewozmywaków, Do powierzchni z chromu, Do glazury, Do terakoty, Do porcelany, Blat
Sposób użycia Spryskać czyszczoną powierzchnię i przetrzeć wilgotną ściereczką. w przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5 minut, po czym przetrzeć ściereczką. posiada świadectwo jakości zdrowotnej pzh. data ważności na opakowaniu. zalecenia: nie stosować na gorące powierzchnie. w razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. zaleca się stosowanie rękawic ochronnych.
Zapach Cytrynowy
Biodegradowalny Tak
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Waga jednostkowa brutto 0,82 kg
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 100 op. zb. (DU)
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Hasła ostrzegawcze uwaga
Liczba warstw na palecie 5 warstw (warstwa)
Liczba opakowań konsumenckich 600 szt.
Zagrożenie Tak
Kod CN 3402 20 90
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety 20 op. zb. (DU)
Zawartość nominalna 750 ml
Waga brutto 5,11 kg
Rodzaj zagrożenia Nie stosować na gorące powierzchnie. w razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. zaleca się stosowanie rękawic ochronnych. chronić przed dziećmi.
Działanie Odtłuszczające, Oczyszczające
Wymiar opakowania (SxWxG) 106,7 x 284 x 63 mm
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK MLECZKO DO CZYSZCZENIA KUCHNI SPRAY 750ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy