_

BIOFOS PROFESSIONAL MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI BIO 750ML

Numer artykułu: 63791750

Marka: Biofos

Konsystencja: Płyn
Skład: <5% niejonowe srodki powierzchniowo czynne, <5% anionowe srodki powierzchniowo czynne, konserwant (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, 2-bromo-2- -nitropropane-1,3-diol), kompozycja zapachowa.
Sposób użycia: Naniesc na czyszczona powierzchnie, a nastepnie spłukac woda lub przetrzec wilgotna sciereczka. wytrzec do sucha, aby uzyskac lsniaca powierzchnie. w przypadku uporczywych zabrudzen pozostawic preparat na 5-10 minut, po czym przetrzec sciereczka. zalecenia: w razie watpliwosci zaleca sie przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. nie uzywac do czyszczenia marmuru i powierzchni z wapienia. zaleca sie stosowanie rekawic ochronnych.
Zapach: Lawendowy
Pojemność: 750 ml
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

12.61
1 szt. z VAT
10.25 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

BIOFOS PROFESSIONAL MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI BIO 750ML

BIOFOS PROFESSIONAL MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI BIO 750ML
BIOFOS PROFESSIONAL MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI BIO 750ML

Opis szczegółowy BIOFOS PROFESSIONAL MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI BIO 750ML

MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI BIO Preparat przeznaczony do mycia powierzchni szklanych, chromowanych, ceramiki, glazury, stali nierdzewnej, wanien, brodzików oraz armatury metalowej. Biofos Professional mleczko do czyszczenia łazienki BIO Czyści i skutecznie usuwa kamień, rdze, osady z mydła i wody Pozostawia powierzchnie czyste, lśniące i bez zarysowań Bezpieczne dla pożytecznej flory bakteryjnej Zawiera w 100% naturalny ekstrakt z lawendy, który wspomaga utrzymanie powierzchni w czystości
pokaż wszystko

Parametry produktu BIOFOS PROFESSIONAL MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI BIO 750ML

Konsystencja Płyn
Skład <5% niejonowe srodki powierzchniowo czynne, <5% anionowe srodki powierzchniowo czynne, konserwant (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, 2-bromo-2- -nitropropane-1,3-diol), kompozycja zapachowa.
Sposób użycia Naniesc na czyszczona powierzchnie, a nastepnie spłukac woda lub przetrzec wilgotna sciereczka. wytrzec do sucha, aby uzyskac lsniaca powierzchnie. w przypadku uporczywych zabrudzen pozostawic preparat na 5-10 minut, po czym przetrzec sciereczka. zalecenia: w razie watpliwosci zaleca sie przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. nie uzywac do czyszczenia marmuru i powierzchni z wapienia. zaleca sie stosowanie rekawic ochronnych.
Zapach Lawendowy
Pojemność 750 ml
Waga jednostkowa brutto 0,87 kg
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Hasła ostrzegawcze uwaga
Zagrożenie Tak
Zawartość nominalna 750 ml
Rodzaj zagrożenia Działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać woda przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo osunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. zawiera mieszaninę poreakcyjna 5-chloro-2-metylo-4-izotiazolin-3- -onu i 2-metylo-2h-izotiazol-3-onu. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Zawartośc nominalna 750 ml
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Środki do mycia łazienki i WC

Opinie i recenzje klientów o BIOFOS PROFESSIONAL MLECZKO DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI BIO 750ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy