_

VANISH CLEAN&FRESH PROSZEK DO DUŻYCH POWIERZCHNI 650G

Numer artykułu: 30012892

Marka: Vanish

Ilość produktu w opakowaniu jednostkowym: 650
Jednostka miary produktu: g
Sposób użycia: 1. przygotowanie: odkurz dywan przed zastosowaniem proszku vanish. 2. przed użyciem potrząśnij mocno opakowaniem aby zwiększyć pokrycie produktem. obróć do góry dnem i oderwij obie folie na spodzie opakowania. 3. trzymaj opakowanie za uchwyt na górze i potrząsaj nad dywanem aby rozprowadzić proszek. nie używaj wody aby dodatkowo zwilżyć produkt. 4. wetrzyj proszek vanish w dywan przy pomocy szczotki. 5. pozostaw proszek vanish do całkowitego wyschnięcia dywanu (około 20 minut). nadal możesz chodzić po dywanie. zapewnij dobrą wentylację w pokoju w trakcie schnięcia dywanu i odkurzania. 6. odkurz dokładnie wyschnięty proszek. zmieniaj regularnie worki w odkurzaczu w miarę potrzeby. 7. po użyciu ostrożnie zwiń opakowanie w kierunku klejącej taśmy, delikatnie odklej taśmę, a następnie zaklej nią zwiniętą część opakowania. 8. w niektórych przypadkach, po odkurzeniu dywanu, mogą pozostać na nim białe ślady proszku. zwykle to pozostałości plam wiążą drobinki proszku. zalecamy usunięcie pozostałości proszku za pomocą miękkiej szczotki oraz ponowne odkurzenie dywanu. unikaj używania wody.
Zapach: Morska bryza
Pojemność: 650
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

24.29
1 szt. z VAT
19.75 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

VANISH CLEAN&FRESH PROSZEK DO DUŻYCH POWIERZCHNI 650G

VANISH CLEAN&FRESH PROSZEK DO DUŻYCH POWIERZCHNI 650G

Opis szczegółowy VANISH CLEAN&FRESH PROSZEK DO DUŻYCH POWIERZCHNI 650G

Vanish Proszek do dywanów sprawia, że dywan wygląda jak nowy: 5x lepiej usuwa brud*, neutralizuje zapachy, pomaga zmiękczać włókna dywanu i odzyskiwać im żywe kolory.
*niż samo odkurzanie
Innowacyjny wilgotny proszek usuwa trudny zagłębiony brud i kurz - dywan czysty i suchy już w 20 minut!
pokaż wszystko

Parametry produktu VANISH CLEAN&FRESH PROSZEK DO DUŻYCH POWIERZCHNI 650G

Ilość produktu w opakowaniu jednostkowym 650
Jednostka miary produktu g
Sposób użycia 1. przygotowanie: odkurz dywan przed zastosowaniem proszku vanish. 2. przed użyciem potrząśnij mocno opakowaniem aby zwiększyć pokrycie produktem. obróć do góry dnem i oderwij obie folie na spodzie opakowania. 3. trzymaj opakowanie za uchwyt na górze i potrząsaj nad dywanem aby rozprowadzić proszek. nie używaj wody aby dodatkowo zwilżyć produkt. 4. wetrzyj proszek vanish w dywan przy pomocy szczotki. 5. pozostaw proszek vanish do całkowitego wyschnięcia dywanu (około 20 minut). nadal możesz chodzić po dywanie. zapewnij dobrą wentylację w pokoju w trakcie schnięcia dywanu i odkurzania. 6. odkurz dokładnie wyschnięty proszek. zmieniaj regularnie worki w odkurzaczu w miarę potrzeby. 7. po użyciu ostrożnie zwiń opakowanie w kierunku klejącej taśmy, delikatnie odklej taśmę, a następnie zaklej nią zwiniętą część opakowania. 8. w niektórych przypadkach, po odkurzeniu dywanu, mogą pozostać na nim białe ślady proszku. zwykle to pozostałości plam wiążą drobinki proszku. zalecamy usunięcie pozostałości proszku za pomocą miękkiej szczotki oraz ponowne odkurzenie dywanu. unikaj używania wody.
Zapach Morska bryza
Pojemność 650
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 19,5 x 25 x 9,8 cm
Skład < 5%: związek wybielający na bazie tlenu, anionowe środki powierzchniowo czynne,kompozycja zapachowa
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o VANISH CLEAN&FRESH PROSZEK DO DUŻYCH POWIERZCHNI 650G

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy