_

LUDWIK MLECZKO CZYSZCZĄCE SUPER ACTIVE SPRAY 750ML

Numer artykułu: 30314629

Marka: Ludwik

Zawartośc nominalna: 750 ml
Rodzaj produktu: Mleczko
Piktogramy GHS: Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Karta charakterystyki produktu: https://baza.wisebase.pl/media/img/original/49/39/493946.pdf
Hasła ostrzegawcze: uwaga
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

9.53
1 szt. z VAT
7.75 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

LUDWIK MLECZKO CZYSZCZĄCE SUPER ACTIVE SPRAY 750ML

LUDWIK MLECZKO CZYSZCZĄCE SUPER ACTIVE SPRAY 750ML
LUDWIK MLECZKO CZYSZCZĄCE SUPER ACTIVE SPRAY 750ML

Opis szczegółowy LUDWIK MLECZKO CZYSZCZĄCE SUPER ACTIVE SPRAY 750ML

Uniwersalne mleczko w sprayu do czyszczenia wszystkich rodzajów zabrudzeń w kuchni i łazience. Skutecznie usuwa uporczywy brud, tłuszcz oraz naloty z kamienia osadowego. Posiada właściwości wybielające.
pokaż wszystko

Parametry produktu LUDWIK MLECZKO CZYSZCZĄCE SUPER ACTIVE SPRAY 750ML

Zawartośc nominalna 750 ml
Rodzaj produktu Mleczko
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Hasła ostrzegawcze uwaga
Zagrożenie Tak
Rodzaj zagrożenia Działa drażniąco na oczy. działa drażniąco na skórę. może powodować korozję metali. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. dokładnie umyć ręce po użyciu. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. nie stosować razem z innymi produktami. może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor).
Zapach Neutralny
Skład < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5%, związki wybielające na bazie chloru, < 5% fosfoniany, kompozycja zapachowa.
Sposób użycia Spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić na kilka sekund. wytrzeć za pomocą wilgotnej ściereczki. w przypadku silnych zabrudzeń powtórzyć proces. po użyciu produktu umyć i osuszyć ręce.
Zawartość nominalna 750 ml
Przeznaczenie Do czyszczenia wszystkich rodzajów zabrudzeń w kuchni i łazience. skutecznie usuwa uporczywy brud, tłuszcz oraz naloty z kamienia osadowego. posiada właściwości wybielające.
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Waga jednostkowa brutto 0,84 kg
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Środki uniwersalne

Opinie i recenzje klientów o LUDWIK MLECZKO CZYSZCZĄCE SUPER ACTIVE SPRAY 750ML

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane