BIOSTAR CLEANING PRODUCTS KAPSUŁKI DO PRANIA 32 SZT.

favorite_border

Numer artykułu: 34214940

Marka: Biostar

Rodzaj środka: Tabletki/kapsułki
Sposób użycia: Nie dotykac produktu mokrymi dłonmi. wyjmowac z opakowania tak, aby nie uszkodzic kapsułki. nalezy zawsze zamykac opakowanie. w pralkach z przednim wkładem wskazane najpierw włozyc kapsułke, nastepnie odziez. w pralkach z górnym wkładem odwrotnie. nie rozcinac i nie gryzc kapsułek. produkt nie jest przeznaczony do prania wstepnego i prania recznego. aby uzyskac najlepsze wyniki prania nalezy stosowac sie do zalecen producenta odziezy zgodnie z informacjami podanymi na metce oraz nie nalezy przepełniac bebna pralki. produkt nalezy przechowywac w oryginalnym, szczelnie zamknietym opakowaniu, w suchym, chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych. chronic przed zamarznieciem. temperatura przechowywania od 5-30ºc. data waznosci i numer partii podane na opakowaniu. informacja o twardosci wody jest dostepna u lokalnego dostawcy wody.
Skład: 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne,15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% fosfoniany, enzymy, naturalny ekstrakt z lawendy, kompozycja zapachowa.
Dozowanie: 1 lub 2 kapsułki w zależności od stanu zabrudzenia i twardości wody
Dodatkowe właściwości: Produkt nalezy przechowywac w oryginalnym, szczelnie zamknietym opakowaniu, w suchym, chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych. chronic przed zamarznieciem. temperatura przechowywania od 5-30ºc. data waznosci i numer partii podane na opakowaniu. informacja o twardosci wody jest dostepna u lokalnego dostawcy wody.
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

41.68
1 szt. z VAT
33.89 PLN netto
56.68 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 34214940

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

BIOSTAR CLEANING PRODUCTS KAPSUŁKI DO PRANIA 32 SZT.

BIOSTAR CLEANING PRODUCTS KAPSUŁKI DO PRANIA 32 SZT.
BIOSTAR CLEANING PRODUCTS KAPSUŁKI DO PRANIA 32 SZT.

Opis szczegółowy BIOSTAR CLEANING PRODUCTS KAPSUŁKI DO PRANIA 32 SZT. keyboard_arrow_down

BIOstar cleaning products kapsułki do prania 2 in 1 caps z naturalnym ekstraktem z lawendy zapewniaja idealnie czyste i pachnace pranie. Dzieki innowacyjnej formule sa niezawodne w walce z plamami na białych i kolorowych tkaninach. Nadaja praniu przyjemny, swiezy zapach lawendy. Dodatkowo Naturalny Czynnik Bioaktywny zawierajacy bezpieczne, specjalnie wyselekcjonowane szczepy probiotyczne, w naturalny sposób zapewnia czystosc i higiene pralki oraz zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Roslinne pochodzenie substancji aktywnych gwarantuje biodegradowalnosc i ograniczanie szkodliwego wpływu na srodowisko naturalne. Formuła kapsułek oparta jest na surowcach pochodzenia naturalnego. Kapsułki nie zawieraja szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne zwiazki chloru, EDTA, nanosrebro, mikroplastiki. Opakowanie nadaje sie do recyklingu i wykonane jest w 78% z materiałów z recyklingu. SKUTECZNOSC PRANIA POTWIERDZONA PRZEZ NIEZALEZNE CERTYFIKOWANE LABORATORIUM BADAWCZE
pokaż wszystko

Parametry produktu BIOSTAR CLEANING PRODUCTS KAPSUŁKI DO PRANIA 32 SZT. keyboard_arrow_down

Rodzaj środka Tabletki/kapsułki
Sposób użycia Nie dotykac produktu mokrymi dłonmi. wyjmowac z opakowania tak, aby nie uszkodzic kapsułki. nalezy zawsze zamykac opakowanie. w pralkach z przednim wkładem wskazane najpierw włozyc kapsułke, nastepnie odziez. w pralkach z górnym wkładem odwrotnie. nie rozcinac i nie gryzc kapsułek. produkt nie jest przeznaczony do prania wstepnego i prania recznego. aby uzyskac najlepsze wyniki prania nalezy stosowac sie do zalecen producenta odziezy zgodnie z informacjami podanymi na metce oraz nie nalezy przepełniac bebna pralki. produkt nalezy przechowywac w oryginalnym, szczelnie zamknietym opakowaniu, w suchym, chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych. chronic przed zamarznieciem. temperatura przechowywania od 5-30ºc. data waznosci i numer partii podane na opakowaniu. informacja o twardosci wody jest dostepna u lokalnego dostawcy wody.
Skład 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne,15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% fosfoniany, enzymy, naturalny ekstrakt z lawendy, kompozycja zapachowa.
Dozowanie 1 lub 2 kapsułki w zależności od stanu zabrudzenia i twardości wody
Dodatkowe właściwości Produkt nalezy przechowywac w oryginalnym, szczelnie zamknietym opakowaniu, w suchym, chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych. chronic przed zamarznieciem. temperatura przechowywania od 5-30ºc. data waznosci i numer partii podane na opakowaniu. informacja o twardosci wody jest dostepna u lokalnego dostawcy wody.
anionowe środki powierzchniowo czynne 15% lub więcej, lecz mniej niż 30%
Zawartość nominalna 736 g
Krótki opis marketingowy Biostar cleaning products kapsułki do prania 2 in 1 caps z naturalnym ekstraktem z lawendy zapewniaja idealnie czyste i pachnace pranie. dzieki innowacyjnej formule sa niezawodne w walce z plamami na białych i kolorowych tkaninach. nadaja praniu przyjemny, swiezy zapach lawendy. dodatkowo naturalny czynnik bioaktywny zawierajacy bezpieczne, specjalnie wyselekcjonowane szczepy probiotyczne, w naturalny sposób zapewnia czystosc i higiene pralki oraz zapobiega nieprzyjemnym zapachom. roslinne pochodzenie substancji aktywnych gwarantuje biodegradowalnosc i ograniczanie szkodliwego wpływu na srodowisko naturalne. formuła kapsułek oparta jest na surowcach pochodzenia naturalnego. kapsułki nie zawieraja szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne zwiazki chloru, edta, nanosrebro, mikroplastiki. opakowanie nadaje sie do recyklingu i wykonane jest w 78% z materiałów z recyklingu. skutecznosc prania potwierdzona przez niezalezne certyfikowane laboratorium badawcze
Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Nie przekłuwać, nie zgrywać ani nie ciąć., Używaj z suchymi dłońmi., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Zamknij prawidłowo torbę.
niejonowe środki powierzchniowo czynne 15% lub więcej, lecz mniej niż 30%
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Zagrożenie Tak
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 40 op. zb. (DU)
kompozycje zapachowe mniej niż 5%
Rodzaj zagrożenia Uwaga. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać woda przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.
Dodatkowy opis produktu Biostar cleaning product kapsułki do prania 2 in 1 caps z naturalnym ekstraktem z lawendy zapewniaj idealnie czyste i pachnące pranie. dzięki innowacyjnej formule sa niezawodne w walce z plamami na białych i kolorowych tkaninach. nadają praniu przyjemny, świeży zapach lawendy. dodatkowo naturalny czynnik bioaktywny zawierający bezpieczne, specjalnie wyselekcjonowane szczepy probiotyczne, w naturalny sposób zapewnia czystość i higienę pralki oraz zapobiega nieprzyjemnym zapachom. roślinne pochodzenie substancji aktywnych gwarantuje biodegradowalność i ograniczanie szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. formuła kapsułek oparta jest na surowcach pochodzenia naturalnego. kapsułki nie zawierają szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne związki chloru, edta, nanosrebro, mikroplastiki. opakowanie nadaje sie do recyklingu i wykonane jest w 78% z materiałów z recyklingu. skuteczność prania potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze
Hasła ostrzegawcze uwaga
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Zastosowanie Uniwersalny
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
fosfoniany mniej niż 5%
Waga jednostkowa brutto 0,76 kg
Objętość każdego kubka pomiarowego 23 g
Liczba standardowych wsadów pralki 32 szt.
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Kapsułki, żele i perełki do prania

Opinie i recenzje klientów o BIOSTAR CLEANING PRODUCTS KAPSUŁKI DO PRANIA 32 SZT.

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy