COCCOLINO CARE ŻEL 1,72L SENSITIVE (43 PRANIA)

favorite_border

Numer artykułu: 35254879

Marka: COCCOLINO

Rodzaj środka: Żel
Sposób użycia: Dodaj w miejsce proszku do prania
Skład: 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, rozjaśniacze optyczne, kompozycja zapachowa, fosfoniany, polikarboksylany, mydło, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone.
Dozowanie: 40ml
Dodatkowe właściwości: Odpowiedni do prania wełny i jedwabiu
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

40.45
1 szt. z VAT
32.89 PLN netto
23.46 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 35254879

Darmowa dostawa: dla zamówień od 100.00 PLN
Dostępne zapachy:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

COCCOLINO CARE ŻEL 1,72L SENSITIVE (43 PRANIA)

COCCOLINO CARE ŻEL 1,72L SENSITIVE (43 PRANIA)
COCCOLINO CARE ŻEL 1,72L SENSITIVE (43 PRANIA)
COCCOLINO CARE ŻEL 1,72L SENSITIVE (43 PRANIA)

Opis szczegółowy COCCOLINO CARE ŻEL 1,72L SENSITIVE (43 PRANIA) keyboard_arrow_down

Żel do prania Coccolino Care Sensitive to delikatna dla skóry, testowana dermatologicznie formuła, która pomaga minimalizować ryzyko powstawania podrażnień i alergii. Odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze żel jest także niezwykle delikatny dla tkanin i doskonale nadaje się do prania wełny i jedwabiu. Coccolino Care Sensitive usuwa plamy i zabrudzenia, a dzięki specjalnej formule Care Serum dodatkowo dba o prane tkaniny, zapewnia im ochronę przed przyszłymi zniszczeniami oraz pomaga zachować właściwy kształt ubrań i intensywność ich koloru. Wyjątkowa formuła żelu została zamknięta w wyprofilowanej butelce z wygodną rączką – wszystko po to, aby łatwiej nalewać płyn do szuflady pralki i zapobiegać jego rozlewaniu. Mając na uwadze dobro otaczającego nas świata, butelka żelu Coccolino Care Sensitive została w 50% wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu i w całości nadaje się do recyklingu. Dzięki temu możesz troszczyć się o środowisko nawet wtedy, gdy robisz pranie. Pokochaj swoje ubrania na dłużej!
pokaż wszystko

Parametry produktu COCCOLINO CARE ŻEL 1,72L SENSITIVE (43 PRANIA) keyboard_arrow_down

Rodzaj środka Żel
Sposób użycia Dodaj w miejsce proszku do prania
Skład 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, rozjaśniacze optyczne, kompozycja zapachowa, fosfoniany, polikarboksylany, mydło, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone.
Dozowanie 40ml
Dodatkowe właściwości Odpowiedni do prania wełny i jedwabiu
Waga jednostkowa brutto 1,96 kg
Zawartość nominalna 1720 ml
Rodzaj zagrożenia H301 działa toksycznie po połknięciu. euh071 działa żrąco na drogi oddechowe. h302 działa szkodliwie po połknięciu. h311 działa toksycznie w kontakcie ze skórą. h314 powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. h315 działa drażniąco na skórę. h317 może powodować reakcję alergiczną skóry. h318 powoduje poważne uszkodzenie oczu. h330 wdychanie grozi śmiercią. h400 działa bardzo toksycznie na organizmy wodne. h410 działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. h412działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Myć ręce po użyciu., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą.
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Unilever Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer: Al. Jerozolimskie 134
Kod pocztowy i miasto: 02-305 Warszawa PL
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 48 op. zb. (DU)
Trwałość od otwarcia 12 mies.
Zagrożenie Tak
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Zastosowanie Do tkanin kolorowych
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Kapsułki, żele i perełki do prania

Opinie i recenzje klientów o COCCOLINO CARE ŻEL 1,72L SENSITIVE (43 PRANIA)

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy