PERWOLL RENEW CAPS BLACK ALL-IN-1, 28 PRAŃ

favorite_border

Numer artykułu: 15601511

Marka: Perwoll

Rodzaj środka: Tabletki/kapsułki
Sposób użycia: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. nie dotykać mokrymi rękami. nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek. produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu.
Skład: 15 - 30 % anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5 – 15 % mydło, < 5 % fosfoniany, pozostałe składniki enzymy, kompozycja zapachowa
Dozowanie: Zalecamy stosowanie programów do prania tkanin delikatnych i wykorzystywanie nie więcej niż połowy ładowności bębna.
Dodatkowe właściwości: Nadaje się do wszystkich zakresów twardości wody.
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

55.34
31.97
1 szt. z VAT
-42%
25.99 PLN netto

Numer artykułu: 15601511

Darmowa dostawa: dla zamówień od 100.00 PLN
Dostępne zapachy:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

PERWOLL RENEW CAPS BLACK ALL-IN-1, 28 PRAŃ

PERWOLL RENEW CAPS BLACK ALL-IN-1, 28 PRAŃ
PERWOLL RENEW CAPS BLACK ALL-IN-1, 28 PRAŃ

Opis szczegółowy PERWOLL RENEW CAPS BLACK ALL-IN-1, 28 PRAŃ keyboard_arrow_down

Perwoll Renew&Care caps for Black - specjalny płyn do prania tkanin czarnych i ciemnych w kapsułkach
pokaż wszystko

Parametry produktu PERWOLL RENEW CAPS BLACK ALL-IN-1, 28 PRAŃ keyboard_arrow_down

Rodzaj środka Tabletki/kapsułki
Sposób użycia Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. nie dotykać mokrymi rękami. nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek. produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu.
Skład 15 - 30 % anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5 – 15 % mydło, < 5 % fosfoniany, pozostałe składniki enzymy, kompozycja zapachowa
Dozowanie Zalecamy stosowanie programów do prania tkanin delikatnych i wykorzystywanie nie więcej niż połowy ładowności bębna.
Dodatkowe właściwości Nadaje się do wszystkich zakresów twardości wody.
Waga jednostkowa brutto 0,5 kg
Zawartość nominalna 500 g
Rodzaj zagrożenia Działa drażniąco na skórę. działa drażniąco na oczy. działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady lekarza. całkowicie opróżnione opakowanie usuwać do odpadów komunalnych wg lokalnych zasad.
Krótki opis marketingowy Perwoll renew&care caps for black
Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Zamknij prawidłowo pokrywę., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., W przypadku wrażliwej lub uszkodzonej skóry należy unikać długotrwałego kontaktu z produktem, Myć ręce po użyciu., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Nie przekłuwać, nie zgrywać ani nie ciąć., Używaj z suchymi dłońmi.
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Henkel Polska
Ulica i numer: ul. Domaniewska 41
Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 60 op. zb. (DU)
Hasła ostrzegawcze uwaga
Trwałość od otwarcia 18 mies.
Zagrożenie Tak
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Zastosowanie Do tkanin czarnych
Liczba standardowych wsadów pralki 28 szt.
Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Serbia
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o PERWOLL RENEW CAPS BLACK ALL-IN-1, 28 PRAŃ

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy