_

PERSIL DUO CAPS PREMIUM BOX 32P

Numer artykułu: 62224043

Marka: Persil

Rodzaj środka: Tabletki/kapsułki
Zastosowanie: Do białego
Sposób użycia: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. nie dotykać mokrymi rękami. nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek. produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu.
Skład: 15 - 30 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne; 5 - 15 % mydło; < 5 % fosfoniany. zawiera enzymy, rozjaśniacz optyczny i kompozycję zapachową (a w niej alergen: geraniol */).
Dozowanie: Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki, w innych przypadkach użyć 1 kapsułki. nadaje się do wszystkich zakresów twardości wody.
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

50.42
1 szt. z VAT
40.99 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Dostępne zapachy:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

PERSIL DUO CAPS PREMIUM BOX 32P

PERSIL DUO CAPS PREMIUM BOX 32P
PERSIL DUO CAPS PREMIUM BOX 32P

Opis szczegółowy PERSIL DUO CAPS PREMIUM BOX 32P

Persil Premium Duo-Caps kapsułki do prania ustanawiają nowy standard w czystości dzięki wysoce efektywnej formule, wypełnionej składnikami najnowszej generacji. Premium Duo-Caps zawierają unikalną kombinację odplamiaczy i rozjaśniaczy aby zapewnić Ci efekt premium usuwania plam. Dodatkowo, ich ekstra długotrwały zapach premium został specjalnie opracowany aby zapewnić do 4 tygodni świeżości*. Doświadcz różnicy, którą możesz zobaczyć i poczuć z Persil Premium Duo-Caps. *przy przechowywaniu w garderobie
pokaż wszystko

Parametry produktu PERSIL DUO CAPS PREMIUM BOX 32P

Rodzaj środka Tabletki/kapsułki
Zastosowanie Do białego
Sposób użycia Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. nie dotykać mokrymi rękami. nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek. produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu.
Skład 15 - 30 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne; 5 - 15 % mydło; < 5 % fosfoniany. zawiera enzymy, rozjaśniacz optyczny i kompozycję zapachową (a w niej alergen: geraniol */).
Dozowanie Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki, w innych przypadkach użyć 1 kapsułki. nadaje się do wszystkich zakresów twardości wody.
Waga jednostkowa brutto 0,92 kg
Liczba standardowych wsadów pralki 32
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Henkel Polska
Ulica i numer: ul. Domaniewska 41
Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL
Numer telefonu: 728306167
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Pozostałe środki piorące

Opinie i recenzje klientów o PERSIL DUO CAPS PREMIUM BOX 32P

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy