_

PERSIL DUO CAPS PREMIUM COLOR BOX 12P

Numer artykułu: 62012877

Marka: Persil

Rodzaj środka: Tabletki/kapsułki
Zastosowanie: Do koloru
Sposób użycia: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. nie dotykać mokrymi rękami. nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek. produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu.
Dozowanie: Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki, w innych przypadkach użyć 1 kapsułki. nadaje się do wszystkich zakresów twardości wody.
Skład: 15 - 30 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne; 5 - 15 % mydło; < 5 % fosfoniany. zawiera enzymy i kompozycję zapachową (a w niej alergeny: limonene */, geraniol */).
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

20.90
17.47
1 szt. z VAT
-16%
14.20 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Dostępne zapachy:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

PERSIL DUO CAPS PREMIUM COLOR BOX 12P

PERSIL DUO CAPS PREMIUM COLOR BOX 12P

Opis szczegółowy PERSIL DUO CAPS PREMIUM COLOR BOX 12P

Persil Premium Duo-Caps kapsułki do prania ustanawiają nowy standard w czystości dzięki wysoce efektywnej formule, wypełnionej składnikami najnowszej generacji. Premium Duo-Caps zawierają unikalną kombinację odplamiaczy i rozjaśniaczy aby zapewnić Ci efekt premium usuwania plam. Dodatkowo, ich ekstra długotrwały zapach premium został specjalnie opracowany aby zapewnić do 4 tygodni świeżości*.
Doświadcz różnicy, którą możesz zobaczyć i poczuć z Persil Premium Duo-Caps.
*przy przechowywaniu w garderobie
pokaż wszystko

Parametry produktu PERSIL DUO CAPS PREMIUM COLOR BOX 12P

Rodzaj środka Tabletki/kapsułki
Zastosowanie Do koloru
Sposób użycia Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. nie dotykać mokrymi rękami. nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek. produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu.
Dozowanie Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki, w innych przypadkach użyć 1 kapsułki. nadaje się do wszystkich zakresów twardości wody.
Skład 15 - 30 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne; 5 - 15 % mydło; < 5 % fosfoniany. zawiera enzymy i kompozycję zapachową (a w niej alergeny: limonene */, geraniol */).
Liczba standardowych wsadów pralki 12
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 19,1 x 11,4 x 9,4 cm
Oświadczenie o poprawności danych tak, wprowadziłam/em wszystkie wymagane prawem informacje
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o PERSIL DUO CAPS PREMIUM COLOR BOX 12P

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane